Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Sklep, który myślał, że wandalizm to świetna reklama

156 246  
440   88  
Kilka dni temu na ulicach, a właściwie to na ścianach warszawskiego Muranowa pojawiły się graffiti z dobrze znanym symbolem. Ale myliby się ten, kto by sądził, że to fani radzieckiego karabinu oszpecili historyczną dzielnicę stolicy. Okazało się, że jest to (trudno powiedzieć na ile oficjalna) akcja promocyjna sklepu z odzieżą dla młodzieży. Właściciele sklepu mieli nadzieję na tanią reklamę i rozgłos. Jak im wyszło? To drugie osiągnęli na pewno!

Bohomazy pojawiły się na wielu ścianach.


Bardziej przypominają tzw. tagi niż artystyczną grafikę.

Napuszony dumą sklep nie mógł nie pochwalić się takim "poparciem" na swoim profilu fejsbukowym.


Kiedy o akcji zrobiło się głośno, między innymi dzięki różnym serwisom społecznościowym, w komentarzach pod wrzutami i zdjęciami sklepu rozpętała się burza. Użytkownicy wylewali tony pomyj, wyklinali i wykazywali objawy zrozumiałego oburzenia na tak skandaliczne zachowanie sklepu.
Jakby tego było mało, sklep licząc na to, że ma do czynienia z idiotami szedł w zaparte, twierdząc, że nie ma z tym nic wspólnego, mimo że ludzie przypominali im jeszcze nie tak dawne chwalenie się "wspaniałą reklamą".

Rzesze użytkowników zaczęły zamieszczać "kilka słów od siebie" na profilu sklepu. Mimo że początkowo administrator profilu sklepu starał się na bieżąco usuwać wpisy, to co może jedna osoba przeciw setkom?Teraz pozostaje nam czekać i śledzić reakcje - sklepu i właścicieli budynków. Jak skończy się ta nieprzyjemna sytuacja?

Parafrazując pewną starą reklamę: są tacy, którzy wierzą, że nagle bez wiedzy i zachęty sklepu w całej dzielnicy pojawiły się jego reklamy nabazgrane na murach... Szanujemy ich.

13

Oglądany: 156246x | Komentarzy: 88 | Okejek: 440 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.07

06.07

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało