Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nazywa się tak samo jak Beyonce i z tego powodu ma przerąbane. Takich pechowców jest więcej

100 068  
473   63  
Dziewczyna o imieniu Beyonce podzieliła się na facebookowym profilu "Humans of New York" swoimi przemyśleniami na temat jak społeczeństwo odbiera osoby, które nazywają się podobnie jak celebryci. Są plusy i minusy takiej sytuacji, ale parafrazując Ryszarda Ochódzkiego: "rozchodzi się o to, aby te minusy nie przesłoniły nam plusów".

Kliknij i zobacz więcej!

Kliknij i zobacz więcej!
"Czasami nienawidzę swojego imienia, ponieważ skupia ono na mnie uwagę innych, a nie jestem osobą towarzyską. Tego roku moja rodzina przeprowadziła się z Pensylwanii. Strasznie się bałam, że już pierwszego dnia w szkole ktoś zwróci na mnie uwagę. Nie byłam w stanie nawet poprawić krzesła, bo bałam się, że zacznie hałasować. Raz naprawdę bardzo chciałam zakasłać, ale powstrzymałam się. Gdy nauczyciel zaczął sprawdzać obecność, zaczęłam się denerwować, bo za każdym razem, gdy ludzie dowiadują się, że mam na imię Beyonce, zaczynają śpiewać "Single Ladies". Tym razem też kilka osób mi zaśpiewało. Ale drugi dzień w szkole nie był już taki zły. Wszyscy przynajmniej wiedzieli, jak mam na imię."
 
Okazało się, że takich osób, które nazywają się podobnie jak celebryci (albo przyprawy lub intymne części ciała), jest wiele i każda z nich ma inne doświadczenia związane ze swoim imieniem bądź nazwiskiem. Nie omieszkali tym podzielić się z lekko przerażoną wokal... Beyonce.

Kliknij i zobacz więcej!
Will Smith: Spróbuj nazywać się Will Smith
Jennifer Lopez: Wiem, co czujesz.
Mayo Naise: Spróbuj nazywać się tak jak przyprawa.
Kaity Perry: Całkowicie cię rozumiem, ponieważ nazywam się Kaity Perry. Gdybym dostawała 10 centów za każdym razem, gdy ktoś opowie przy mnie kawał o Katy Perry, to byłabym już bogata.


Kliknij i zobacz więcej!
Julia Roberts: Całkowicie cię rozumiem. Pomimo iż uważam się za osobę towarzyską, czasem bywam też nieśmiała. Gdy ludzie dowiadują się, jak się nazywam, to zaczynają nucić "Pretty Woman", a ja śmieję się razem z nimi. To naprawdę zabawne, bo chcę zostać aktorką. Bądź dumna ze swojego imienia i głowa do góry!
Bridgett Jones: Gdybym dostawała dolara za każdym razem, gdy ktoś zapyta mnie o mój pamiętnik...
Shakira Lamb: Znam ten ból! Za każdym razem gdy ktoś dowie się, że nazywam się Shakira, pyta się, czy moje biodra nie kłamią.
Tina Turner: Też to znam!


Kliknij i zobacz więcej!
Tanya Boob Kluck: Beyonce nie jest jeszcze takie złe! Ja mam na nazwisko Boob (Cyc). Po wstąpieniu do armii miałam stopień szeregowego. Szeregowa Cyc!
Julius Christmas: Moja siostra ma na imię Merry... Nazwisko mamy takie same.
Abeer Khan: Nazywam się Abeer Khan. Często nazywają mnie "Puszką piwa" ("A beer can").
Rachel Green: Często pytają mnie, czy już znalazłam swojego Rossa.
Kelly Rowland: Wiem co czujesz, kochana!!
 
Kliknij i zobacz więcej!
MaryKate Olsen: Uwierz mi, rozumiem cię. Na serio nazywam się MaryKate Olsen. Usłyszałam już w życiu więcej żartów o bliźniaczkach Olsen, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić.
Kinga Burger: Lepiej słuchać "Single Ladies" niż próśb o frytki i hamburgera.
Carolina Ahs: Kiedyś miałam męża. Moje nazwisko to Ahs, a jego Hulls. Byliśmy państwem Ahs-Hulls...
Holly Wood: Spróbuj nazywać się Holly Wood


Kliknij i zobacz więcej!
Jane Bond: Melduję się. Muszę używać nazwiska mojego faceta za każdym razem, gdy próbuję dokonać jakiejś rezerwacji, ponieważ ludzie myślą, że ich okłamuję. Pytają mnie, czy mój ojciec nie ma czasem na imię James.
A tak się składa, że ma...
Asia Howard: Mam na imię Asia (Azja). Zwykle zagadują mnie: "O, to tak jak ten kraj?" Moja odpowiedź zawsze brzmi: "Nie. Jak kontynent".


Kliknij i zobacz więcej!
Narmin Butt: Moje nazwisko = powód, dla którego nikt o mnie nie zapomina.
Jim Socks: Spróbuj nazywać się Gym Socks (skarpetki na siłownię).
 

Takie nazwisko czasem może uprzykrzyć życie, ale z całą pewnością jest rozpoznawalne i niełatwo je zapomnieć. Jest też szansa, że ułatwi karierę polityczną:

Kliknij i zobacz więcej!
 
Źródła: 1 2
5

Oglądany: 100068x | Komentarzy: 63 | Okejek: 473 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.10

15.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało