Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Cała dzielnica się najarała, gdy policja paliła ponad 3 tony marihuany

104 258  
161   49  
Policja z Zachodniej Dżakarty przechwyciła w ubiegłym tygodniu duży transport marihuany. Swój wielki sukces mundurowi postanowili uczcić publicznym spaleniem zdobyczy. Założyli więc maski gazowe i przystąpili do dzieła zniszczenia, lecz zapomnieli o jednym: okolicznych mieszkańcach.

Akcja miała charakter uroczysty, swoją obecnością uczcili ją miejscowi dostojnicy i politycy. Jednak w całej tej pokazówce nie przemyślano możliwych konsekwencji.

Dym szybko rozprzestrzenił się po dzielnicy i wkrótce ludzie zaczęli skarżyć się na bóle i zawroty głowy. Nie odnotowano jednak żadnych poważniejszych uszczerbków na zdrowiu. Dla wielu ludzi był to prawdopodobnie pierwszy kontakt z trawką, a już mogą mówić, że jarali tonami.


Oprócz marihuany policja przechwyciła i zniszczyła także 1,8 kg metamfetaminy i 2538 tabletek ecstasy. Nie wiadomo jednak, kiedy i gdzie doszło do pozbycia się tych środków.

A poniżej dla przypomnienia podobna akcja sprzed kilku lat w Meksyku, kiedy spalono aż 130 ton marihuany! Tam jednak akcja wyglądała na nieco lepiej zorganizowaną.


Prawo narkotykowe w Indonezji jest bardzo surowe, za rozprowadzanie takich używek grozi nawet kara śmierci. Niech więc tamtejsza policja ma się na baczności...

Źródła: 1, 2, 3
15

Oglądany: 104258x | Komentarzy: 49 | Okejek: 161 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.10

25.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało