Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

11 rzeczy, które ma każda samotna kobieta

479 895  
587   174  
Są ich miliony. Spotkamy je w każdym kraju i w prawie każdej kulturze, mimo to da się znaleźć pewne elementy wspólne dla nich wszystkich.

#1. Profil na portalu randkowym

Konto utrzymywane głównie w celu wzmacniania samooceny na poziomie "bogini". Nawet jeśli wygląda jak wysuszona krewetka, to i tak zawsze znajdzie się jakiś amant, który będzie ją komplementować i namawiać na spotkanie. Skoro jest "boginią", to przecież nie będzie odpisywać każdemu. Może w ogóle nie będzie odpisywać. Popatrzy sobie na zdjęcia, podbuduje własne ego i wyloguje się.

#2. Przyjaciel


Między nią i nim nigdy nic nie było i nie będzie. Nawet seksu. Potrzebuje go, by mógł ją pocieszać, wyciągać na zakupy, na kawę, spacery i inne atrakcje. Może i byłby dla niej idealny, może i skrycie kocha ją z całych sił, ale ona czeka na innego.

#3. Butelka wina


Trunek trzymany na specjalną okazję. Taka zdarza się mniej więcej raz w tygodniu, gdy w odwiedziny wpada jej przyjaciółka. Też samotna.

#4. Nowy cudowny środek na cellulit


W odróżnieniu od mężatki, u której antycellulitowy "scrub" od trzech lat leży przy wannie i zdobi łazienkę, samotna kupuje i naprawdę używa tego kosmetyku.

#5. Kot


Tego elementu wyposażenia wnętrza mieszkania samotnej kobiety nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu.

#6. Prezerwatywy


Gdy facet (oczywiście nie ten przyjaciel) przychodzi w gości z jakąś ważną sprawą, to w 50% przypadków zapomni gumek. Przezorna zawsze ubezpieczona.

#7. Oddział cioć "dobra rada"


Przy każdej możliwej okazji bombardują ją uwagami typu "Wszystko robisz nie tak" i ostrzeżeniami "Zobaczysz, zostaniesz starą panną!". Po pierwsze, czy przypadkiem już nie jest starą panną? Po drugie, kto je w ogóle prosił o komentarz?

#8. Okruchy w łóżku


Skoro można bezkarnie żreć w łóżku, to dlaczego tego nie robić? Trzeba mieć jakieś radości w życiu.

#9. Gry na Facebooku


W hodowli kwiatów i warzyw na wirtualnej farmie ma już 135 level!

#10. Rower stacjonarny lub orbitrek


Znów można tutaj zauważyć istotną różnicę między mężatką a singielką. U samotnej kobiety ten przyrząd nie zamienił się w wygodny wieszak na ubrania.

#11. Praca


Praca ma to do siebie, że zawsze może wypełnić wszystkie puste miejsca w naszym życiu. Nigdy jej nie braknie. A jak jeszcze zapłacą za to dodatkowo, to już w ogóle super. Wystarczy się porządnie zanurzyć w gęstych odmętach pracy, by zagłuszyć dołujące rady cioć oraz fascynujące opowieści znajomych o ich dzieciach.
103

Oglądany: 479895x | Komentarzy: 174 | Okejek: 587 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.05

28.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało