Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

6 stworzeń, które mogą zaskoczyć cię w toalecie

64 400  
127   27  
Kiedy korzystamy z toalety, automatycznie zakładamy, że w muszli mogą znaleźć się dwie rzeczy. Wszystko co nie jest jedynką lub dwójką, szczególnie jeśli się rusza, może być nie lada zaskoczeniem.

#1. Szczury

1
Najpopularniejsza niespodzianka toaletowa. Szczury żyjące w kanałach czasami zapuszczają się dalej niż powinny, czego efektem może być szkodnik próbujący dziabnąć cię w tyłek lub wyskoczyć z muszli i zostać twoim nowym współlokatorem. Jeśli już na takiego trafisz, spłukanie wody nie załatwi sprawy - potrzeba tu trucizny, pułapek lub prawdziwego twardziela, który zatłucze zwierzaka gołymi rękoma.

#2. Żaby

2

Jeśli czytasz to właśnie na toalecie i zastanawiasz się, czy twój kał skrzeczy, odpowiedź brzmi "nie". Twój kibelek został odwiedzony przez płaza, który nie powinien wyrządzić dużej krzywdy. Pewien facet z Florydy miał jednak problem z żabami tak tłumnie odwiedzającymi jego klozet, że musiał poradzić się lokalnej gazety jak rozwiązać problem nieproszonych gości.

#3. Wiewiórki

3

Szczury nie są jedynymi gryzoniami, które mogą przeszkodzić ci w czytaniu gazety w twoim ulubionym miejscu. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, wiewiórki też potrafią wypłynąć - żywe lub martwe - tam, gdzie byś się ich nie spodziewał.

#4. Węże

4

Węże są na tyle giętkie, by bez większych problemów przejść rurami prosto do twojej toalety. Na szczęście w Polsce nie ma zbyt wielu gatunków, które mogłyby zrobić nam krzywdę, więc prawdziwy problem - na nasze szczęście - dotyczy głównie mieszkańców nieco bardziej egzotycznych regionów. Ludzie znajdują w toaletach zarówno dorosłe kobry, jak i małe, ciekawe świata zaskrońce.

#5. Oposy

5

Wspinają się rurami, podobnie jak wiewiórki i szczury, czyniąc ssaki najczęściej spotykanymi w muszlach klozetowych. Na szczęście jest to kolejne na tej liście zwierzę, które nie występuje w Polsce.

#6. Pająki

6

Koszmar każdego, kto cierpi na arachnofobię. Najmniejsze, jednak nie mniej groźne stworzenia, które lubią ukrywać się pod deską, gdzie tkają swoje pajęczyny. Robią to głównie po to, by straszyć niczego niepodejrzewających ludzi.

Przy kolejnej wizycie w toalecie lepiej sprawdź, czy przypadkiem żadne stworzonko się tam nie kryje...

Oglądany: 64400x | Komentarzy: 27 | Okejek: 127 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.02

20.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało