Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

To miał być wyczyn dekady, ale kiedy na oczach milionów telewidzów anakonda zaczęła go połykać...

130 943  
229   52  
Paul Rosolie, na żywo w programie "Eaten Alive", miał zostać żywcem połknięty przez wielką anakondę. Przez telewizorami ustawionymi na kanał Discovery zasiadły miliony Amerykanów. W jednej ręce popcorn, w drugiej Coca-Cola, oczekiwania wielkie, a skończyło się... jak walka Andrzeja Gołoty z Lennoxem Lewisem.

Kliknij i zobacz więcej!
Oficjalnym powodem, dla którego Paul Rosolie chciał poddać się temu eksperymentowi, było zwrócenie uwagi świata na problem degradacji amazońskich lasów. Krytykowany głośno przez PETA i praktycznie wszystkie inne organizacje broniące praw zwierząt, postanowił udowodnić telewidzom jak groźne, a jednocześnie jak wspaniałe i unikalne są zwierzęta z zagrożonych terenów Ameryki Południowej.

Kliknij i zobacz więcej!
Rosolie ubrany był w specjalny skafander z kamerą i mikrofonami przyczepionymi do hełmu oraz zbiornikiem tlenu wystarczającym na 3 godziny. Skafander miał chronić 26-latka przed skutkami procesów trawiennych anakondy, a tlen przed uduszeniem się. Tak uzbrojony Rosolie ruszył w kierunku uprzednio upatrzonej, 6-metrowej samicy anakondy.
By zwabić zwierzę i zachęcić je do konsumpcji, cały kostium Paula pokryto świńską krwią. Rosolie podczołgał się do gada, który niespecjalnie palił się do spożycia posiłku, ale w końcu, sprowokowany agresywnym zachowaniem śmiałka, ruszył do akcji.

Kliknij i zobacz więcej!
Wielka anakonda owinęła się dookoła jego ciała i zacisnęła swoje szczęki dookoła głowy naukowca. Anakondy zwykle zaczynają pożerać swoje ofiary od głowy, nie inaczej było i tym razem.

Kliknij i zobacz więcej!
Do tej pory wszystko szło świetnie, ale 2 miesiące przygotowań poszły na marne w chwili, w której okazało się, że nikt nie przewidział siły, z jaką anakonda zacznie miażdżyć kości naukowca, w celu ułatwiania sobie procesu trawienia.

Kliknij i zobacz więcej!
Czując, że anakonda miażdży mu ramiona i że ten eksperyment nie ma szans powodzenia, Rosolie poprosił swoich współpracowników o pomoc.

Kliknij i zobacz więcej!
10 silnych mężczyzn błyskawicznie ruszyło na pomoc i wspólnymi siłami udało się wyciągnąć i uwolnić naukowca. Anakonda została wypuszczona na wolność. Cała ekipa zapewnia, że predatorowi nic się nie stało. Często zdarza się, że anakondy zwracają posiłek lub muszą przerwać konsumpcję z powodu zbliżającego się niebezpieczeństwa. Poza tym skafander był skonstruowany tak, by nie uszkodzić wnętrzności węża.

Kliknij i zobacz więcej!
Na zdjęciach poniżej widać ślady, jakie ucisk anakondy pozostawił na ręku Paula oraz jak ucierpiał hełm - jedyna część, która została wchłonięta przez gada.

Kliknij i zobacz więcej!
Widzowie, którzy przez dwie godziny musieli oglądać, jak wyglądały przygotowania oraz jak niszczeją lasy amazońskie, nie pozostawili na Paulu, jego ekipie oraz stacji Discovery suchej nitki. Upust swojej frustracji dali na portalach społecznościowych.

Kliknij i zobacz więcej!
Hej, @Discovery, czy ja też mogę mieć swój show?


Kliknij i zobacz więcej!
Powinni zmienić nazwę programu z "Eaten Alive" na "Oglądajcie węża przez 1,5 godziny, a potem spróbuję dać się zjeść, ale skończy się na zadrapanym ramieniu."


Kliknij i zobacz więcej!
Mam nadzieję, ze Paul jest szczęśliwy pomimo tego, że zawiódł cały naród. Nie wierzę, że wciąż może pokazywać swoją twarz w telewizji. Co za mięczak.


Kliknij i zobacz więcej!
Całkowita strata czasu. Nawet nie zostałeś pożarty żywcem. Nie można nazywać programu "Pożarty żywcem" i nie zostać w nim pożartym żywcem przez anakondę.


Kliknij i zobacz więcej!
Drogi Paulu Rosolie z "Eaten Alive" - miałeś jedno zadanie...

Następnym razem, jak będę oglądać program "Pożarty Żywcem", to lepiej, żeby ktoś faktycznie został pożarty żywcem.

Discovery pozwoliło mi uwierzyć, że Paul zostanie pożarty przez węża. To, że się tak nie stało, jest powodem, dla którego mam teraz problemy z zaufaniem.
Jakby ktoś miał ochotę zobaczyć na własne oczy jak Paul Rosolie został (prawie) zjedzony przez anakondę, to polski "Discovery Channel" wyemituje program "Pożarty żywcem" 10 grudnia o 21:00.

8

Oglądany: 130943x | Komentarzy: 52 | Okejek: 229 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.01

17.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało