Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Przestępstwa, które łączy jedna rzecz: pizza

67 124  
135   18  
Ciężkie przestępstwa, zbrodnie i zwykłe wykroczenia - dzisiaj w kąciku kryminalnym zatoczymy szerokie kręgi, ale wszystkie opisane wydarzenia powiąże ze sobą okrągły, zapiekany placek.

#1. Mężczyzna dostał dożywocie za kradzież kawałka pizzy

Kalifornijskie Prawo Trzech Uderzeń - przewidujące od 25 lat więzienia aż po dożywocie za popełnienie trzeciego przestępstwa - uderzyło w 1994 roku Jerry'ego Dewayne'a Williamsa wyjątkowo dotkliwie. Mężczyzna ukradł kawałek pizzy dzieciom stołującym się w nadmorskiej pizzerii. Z uwagi na jego wcześniejsze zatargi z prawem potraktowano to jako przestępstwo, a nie wykroczenie, przez co musiał się pożegnać z wolnością na zawsze.

#2. Dostawca pizzy eksploduje na wizji po tym, jak przywiązano do niego bombę

Brian Douglas Wells był dostawcą pizzy w Erie (Pensylwania) przez prawie trzy dekady. W 2003 roku odebrał zamówienie od ludzi, którzy upatrzyli go sobie do wykonania brudnej roboty, a mianowicie obrabowania banku. W tym celu przypięli mu do szyi obrożę z bombą, uzbroili w domowej roboty strzelbę i rozpisali mu polecenia na kartce. Mężczyzna nie miał wyjścia i dokonał napadu, ale na miejscu zjawiła się policja, a w międzyczasie również dziennikarze, którzy transmitowali akcję na żywo. Brian ostrzegł, że ma na szyi bombę czasową, ale zanim policjanci potraktowali na poważnie te słowa, minęło kilkadziesiąt minut. Ekipa saperów nie dojechała na czas - bomba eksplodowała, zabijając nieszczęśnika na wizji.

UWAGA: Poniższy materiał nie jest przeznaczony dla ludzi o słabych nerwach - oglądasz na własną odpowiedzialność.


#3. Seryjny morderca złapany po tym, jak zostawił swoje DNA na kawałku pizzy

Policjanci z Los Angeles długo ostrzyli sobie zęby na seryjnego mordercę, który w latach 1985-88 i 2002-2007 zabił co najmniej 10 czarnoskórych kobiet. Kiedy zdali sobie sprawę, że DNA mordercy jest bardzo podobne do skazanego Christophera Franklina, ich podejrzenia padły na jego ojca, Lonniego. Śledczy zastawili na niego pułapkę w restauracji, gdzie zebrali jego DNA z kawałka pizzy, którego Lonnie nie dokończył. Okazało się, że pasuje do tego znalezionego w ślinie pozostawionej na ciałach kilku ofiar.

#4. Prawie 160-kilogramowy mężczyzna uderzył dostawcę pizzy za to, że ten nie przywiózł mu pieczywa czosnkowego


Robert Wheeler, otyły, siwobrody pan z Florydy, został aresztowany w sierpniu 2012 roku za uderzenie w twarz 19-letniego dostawcy pizzy. Chłopak mu podpadł, bo zapomniał przywieźć pieczywa czosnkowego.

#5. Dostawca pizzy broni się plackiem z pepperoni

W 2008 roku Eric Lopez Devictoria, dostawca pizzy z Florydy, obronił się przed rabusiem celującym do niego z broni palnej, rzucając w niego gorącą pizzą i ratując się ucieczką.

#6. Kobieta zginęła w wypadku, bo dostawca z Domino's za bardzo spieszył się z zamówieniem

Swego czasu Domino's Pizza zasłynęło tym, że oferowało zniżki, jeśli zamówienie nie zostało wykonane w czasie poniżej 30 minut. W 1990 roku dostawca z Domino's tak bardzo chciał zdążyć przed czasem, że spowodował wypadek, w którym życie straciła 41-letnia kobieta. Rodzina zmarłej dostała od Domino's 2,8 mln dolarów odszkodowania.

#7. Strażnik więzienny "doprawił" pizzę jednego z więźniów specjalnym składnikiem

W sierpniu bieżącego roku strażnik z Missouri odszedł z pracy po tym, jak oskarżono go o "doprawienie" pizzy jednego z więźniów gazem pieprzowym. Czterej więźniowie, którzy mieli okazję skosztować tego rarytasu, rozchorowali się.

#8. Złodzieje zabijają mężczyznę dla pizzy

W styczniu tego roku 86-latek został zamordowany we własnym domu przez trójkę młodych osób. Ukradli mu obrączkę ślubną, oddali ją w zastaw i za zdobyte pieniądze kupili sobie pizzę.

#9. Mężczyzna o nazwisku "Noid" bierze obsługę pizzerii Domino's na zakładników

W latach 80. w reklamach Domino's Pizza występowała irytująca postać o nazwie "Noid".


Noszący takie samo nazwisko Kenneth Lamar Noid, paranoik z Atlanty, był przekonany, że te reklamy wyśmiewają się właśnie z niego, więc swoją agresję skierował na pracowników restauracji, których przetrzymywał jako zakładników przez 5 godzin.

#10. Złodziejaszek zamówił pizze dla policjanta, który go aresztował


Michael Harp, złodziejaszek z Kentucky, skorzystał w więzieniu z komórki i zamówił 5 pizz dla policjanta, który go do tego więzienia wsadził. Oprócz zarzutów kradzieży i picia w miejscu publicznym dostało mu się też za kradzież tożsamości i udawanie funkcjonariusza policji.

#11. Kierowca Domino's czasowo oślepiony po tym, jak klient wylał mu wybielacz na twarz

W 2011 roku nastolatek z Nowego Orleanu, Terrence C. Alexis, przyznał się policji, że oblał twarz dostawcy pizzy wybielaczem. Został skazany za kradzież, ale chyba długo w więzieniu nie zabawił, bo w maju tego roku aresztowano go ponownie.

#12. Pracownik Papa Murphy's ocierał się genitaliami o pizzę


18-letni Austin Michael Symonds tak bardzo zdenerwował się na klienta, który złożył zamówienie tuż przed zamknięciem restauracji, że postanowił się zemścić, ocierając się o pizzę swoimi klejnotami. Miał jednak pecha, bo właśnie wtedy klient wszedł do restauracji i przyłapał go na gorącym uczynku (Papa Murphy's specjalizuje się w przygotowywaniu surowych placków, które klienci zabierają do domu i sami pieką).

#13. Pedofil udusił kolegę, bo pokłócili się o pizzę


Oskarżony o molestowanie swojej córki Christipher Baker pokłócił się ze swoim najlepszym kolegą, Matthew Wilkersonem, o kawałek pizzy. Doszło do rękoczynów, w następstwie czego Baker udusił kolegę.

#14. Kobieta uniknęła gwałtu, dzwoniąc na policję i udając, że zamawia pizzę

We wrześniu tego roku w Południowej Karolinie kobieta uniknęła gwałtu po tym, jak odwróciła uwagę napastnika i pod pozorem zamawiania pizzy połączyła się z policją. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce w momencie, kiedy mężczyzna zaczął dobierać się do swojej ofiary.

#15. Klub ze striptizem musiał zaprzestać podawania darmowej pizzy przez bardzo specyficzne show

Na koniec coś, co nie kwalifikuje się może pod przestępstwo, ale jest wręcz zbrodniczo obrzydliwe. W 1995 roku strip klub z Albuquerque o nazwie The Ice House miał w swoim repertuarze występ kobiety, która potrafiła "strzelać" z waginy wodą i piłeczkami pingpongowymi w widownię. Niestety zdarzało się, że w tym samym czasie na stołach leżała pizza, co zwróciło uwagę lokalnego odpowiednika Sanepidu. Za jego poleceniem klub musiał "zaprzestać serwowania dań lub napojów w czasie występów, podczas których z kobiecych wagin wystrzeliwują płyny".
4

Oglądany: 67124x | Komentarzy: 18 | Okejek: 135 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało