Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nowy startup chce zmienić świat - sprawią, że waginy zaczną pachnieć brzoskwiniami

113 439  
215   57  
Austen Heinz i Gilad Home – o nich z pewnością jeszcze usłyszymy. Panowie ci, obaj władający własnymi laboratoriami, postanowili połączyć siły i przejąć władzę nad światem stworzyć probiotyk, dzięki któremu... kobieca pochwa przestanie pachnieć tak, jak pachniała przez dziesiątki tysięcy lat.

Probiotyk "Sweet Peach", czyli po naszemu równie ładnie brzmiąca "Słodka Brzoskwinka", ma nie tylko sprawić, że wagina zapachnie owocami (bynajmniej nie morza), ale także zapobiegać infekcjom i innym zdrowotnym komplikacjom spowodowanym przez obecność mikroorganizmów.

Ale żeby nikt nie pomyślał, że jest inaczej – panowie robią to z myślą właśnie o kobietach! Celem naukowców jest wzmocnienie kobiecej pewności siebie, bo – jak twierdzą –

...wszystkie zapachy człowieka tak naprawdę nie pochodzą wcale od człowieka. Są wywoływane przez te wszystkie stworzenia, które pasożytują na każdym z nas. Tymczasem posiadanie intymnych organów pachnących owocami może pomóc kobietom w znalezieniu lepszego porozumienia z własnym ciałem.

I jeśli kogoś to wyjaśnienie przekonuje albo chciałby przyłożyć się do być może najbardziej powalającego wynalazku w historii ludzkości, może teraz dorzucić swoje kilka groszy do finansowania projektu za pośrednictwem serwisu Tilt (bo Kickstarter, nie wiedzieć czemu, zamknął przed Słodką Brzoskwinką swoje podwoje).

Oprócz cipki, panowie ze Sweet Peach wzięli pod lupę również... psie odchody. Chcą sprawić, by te zaczęły pachnieć jak banany. Tylko co im zawiniły banany?
17

Oglądany: 113439x | Komentarzy: 57 | Okejek: 215 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało