Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Co można przywieźć z Afryki?

94 325  
281   31  
Ludzie przywożą z Afryki różne pamiątki. Jedni kupują figurki bożków czy piramid, inni wyroby rękodzielnicze, jeszcze inni robią tysiące zdjęć pod tytułem "Ja na tle Afryki". Ten student przywiózł do domu coś zupełnie innego...

Kliknij i zobacz więcej!
22-letni student Matthew O'Donnell spędził lato na wsi w Tanzanii, w Afryce Wschodniej, gdzie pracował jako wolontariusz.

Kliknij i zobacz więcej!

We wrześniu wrócił do rodzinnego Sussex w Wielkiej Brytanii nie wiedząc, że przywiózł ze sobą nieproszonego gościa - tropikalną pchłę piaskową.

Kliknij i zobacz więcej!
 
Matthew nie podejrzewał, że jest inkubatorem, ale pewnego dnia poczuł mrowienie w nodze.
 
Siedziałem na łóżku, gdy nagle poczułem mrowienie w stopie. Spojrzałem w dół i zobaczyłem guzek. Zdążyłem tylko pomyśleć "co to jest, do licha", gdy nagle guz pękł i na łóżko wysypały się małe biało-żółte jajeczka. Było ich co najmniej sto.
Kliknij i zobacz więcej!

Chłopak początkowo stracił głowę i nie wiedział, co powinien zrobić.
 
Nie wiedziałem, śmiać się, czy histerycznie krzyczeć o 3 w nocy i biec do kuchni, by odrąbać nogę tasakiem. Podejrzewałem jednak, co to może być. Podczas pobytu w Tanzanii w nogę jednego z moich znajomych wlazła pchła piaskowa i złożyła w niej jajka. Tam wszędzie jest piasek, więc nic dziwnego, że po spacerze w samych klapkach mogą przydarzyć się takie pamiątki.

Student pozbierał wszystkie jajeczka, a następnie udał się do szpitala, by potwierdzić swe domysły i by lekarze obejrzeli powstały w stopie krater.

Kliknij i zobacz więcej!

Lekarze potwierdzili, że chłopak rzeczywiście przywiózł z Afryki pchłę piaskową, dodając, iż w stopie nie pozostały już żadne jajeczka.
Lekarze powiedzieli, że rana jest czysta, ale ja do tej pory nie mogę dojść do siebie. Nie bolało mnie, prędzej było nieprzyjemnie, ale wszystko to wyglądało dość przerażająco. Poza tym nie daje mi spokoju myśl, że przez miesiąc byłem wykorzystywany w charakterze inkubatora, czego kompletnie nie podejrzewałem.
 

Zdecydowanie zdjęcia z Afryki są przyjemniejszą pamiątką...

17

Oglądany: 94325x | Komentarzy: 31 | Okejek: 281 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.02

25.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało