Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Uważał się za kozaka, bo spotykał się na raz z 3 dziewczynami. Do czasu...

264 907  
470   59  
Charlie Fisher nie próżnował w sprawach damsko-męskich i upolował sobie trzy samice na raz. Jego samcza duma nie trwała jednak długo - bo one dowiedziały się o swoim istnieniu i przygotowały dla krewkiego chłopaka małą niespodziankę...

1
Jedna z dziewczyn chłopaka, 17-letnia Becky, dziwiła się ciągle, czemu nie może oznaczać wspólnych zdjęć wrzucanych na Facebooka. Chłopak jechał na wakacje do Niemiec i dzień przed wyjazdem zajrzała mu do komórki, a tam, w smsach, odkryła prawdę o pozostałych miłosnych podbojach swojego partnera. Skontaktowała się z resztą "gąsek" i ustaliły plan działania. Kiedy przyleciał z powrotem wszystkie razem powitały go na lotnisku, krzycząc mu prosto w twarz "Kłamca!".

2


Lizzie, druga na liście dziewczyna (na zdjęciu poniżej),wspomina: "Chciałam zobaczyć jego twarz, kiedy ujrzy nas w jednym miejscu". Chłopak z pewnością przeżył mini zawał...

4


Pierwszą jego reakcją obronną była próba schowania się za babcią, która przyszła, aby go odebrać z lotniska. Jednak kiedy staruszka dowiedziała się, czemu dziewczyny tak się zachowują, szybko przypomniała sobie czym jest kobieca solidarność. Charlie musiał nerwowo oddalić się w milczeniu, a cała akcja trafiła nawet do gazet.

5


Becky i Lizzie zostały przyjaciółkami po całej akcji - miały ze sobą mnóstwo wspólnego, dzieliły w końcu między sobą tego samego chłopaka. "Może i obie straciłyśmy tego ch*ja, ale zyskałyśmy przyjaciółkę!" - komentuje całą sytuację 17-latka.
202

Oglądany: 264907x | Komentarzy: 59 | Okejek: 470 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

30.10

29.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało