Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Wbiegł na boisko i strzelił jak David Beckham, ale najlepsze i tak nastąpiło w sądzie

277 839  
1156   36  
Oto Jordan Dunn, 22-letni Brytyjczyk, wielki fan piłki nożnej. Jordan wsławił się tym, że 16 sierpnia wbiegł na murawę podczas rozgrywanego meczu Premier League i kopnął piłkę. Ostatnio odbyła się jego rozprawa, a to co powiedział mu sędzia powinno być wzorem rozsądku dla wszystkich pozostałych przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości.

Kibic (po wypiciu 6 piw) wtargnął na boisko podczas meczu West Ham United i Tottenham, gdzie ścigany przez ochroniarzy przebiegł przez pół boiska i wykonał przygotowany rzut wolny z odległości ok. 20 m. Co zaskakujące, nawet trafił w światło bramki, niestety strzał został obroniony.Po swym wyczynie Dunn został schwytany przez ochronę stadionu i przekazany w ręce policji. Później krewki młodzieniec trafił przed oblicze sędziego, któremu przypadło zadanie wymierzenia kary. To co sędzia okręgowy Gareth Branston powiedział mogło niejednego zaskoczyć:

Po południu 16 sierpnia 35 000 fanów piłki nożnej zapłaciło za oglądanie 22 facetów w szortach i sportowych butach biegających za piłką przez 90 minut. Facetom tym płaci się za to, aby dostarczyli tłumowi rozrywki. W pewnym momencie młodzieniec w kraciastej koszuli wbiegł na murawę. To był pan. Nie zapłacono panu, więc popełnił pan czyn karalny. Przebiegł pan ok. 65 metrów, ścigany przez ochroniarzy, z których jeden się przewrócił. Tottenham był już ustawiony do wykonania rzutu wolnego i pan go dla nich wykonał. Mówiąc szczerze, prawdopodobnie w momencie gdy dobiegł pan do piłki, był pan zmęczony, przebiegł pan znaczną drogę. Spożył pan pewną ilość alkoholu a pana krok był trochę chwiejny, ale można by rzec, że przyłożył pan jak Beckham.

Niestety kopnięcie było o 14 km/h wolniejsze niż Davida Beckhama, więc bramkarz West Ham nie miał trudności z przechwyceniem piłki. Z drugiej strony zawodowy piłkarz, który po panu powtarzał nie sprawił się dużo lepiej.
Ostatecznie Jordan Dunn za wbiegnięcie na murawę dostał karę grzywny w wysokości 305 funtów, ale nie został dla niego orzeczony zakaz stadionowy, o co wnosiło oskarżenie. Sędzia powiedział:

Po spełnieniu marzenia z dzieciństwa ponownie pan tego nie zrobi."
7

Oglądany: 277839x | Komentarzy: 36 | Okejek: 1156 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

12.06

11.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało