Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Filmy, których lepiej nie oglądać z dziewczyną

267 253  
594   134  
Na którąś z kolejnych randek wybiera się kanapę usytuowaną przed panoramicznym telewizorem. Może i to mało kreatywny sposób na spędzenie miłego wieczoru z dziewczyną, ale nie oszukujmy się — stamtąd najbliżej do sypialni... Aby jednak osiągnąć swój cel, trzeba najpierw wybrać odpowiedni, nastrojowy film, co to wprowadzi „pościelową” atmosferę. Te się zdecydowaniennadają:

„Holokaust kanibali”

A więc mówisz, że twa nowa „narzeczona” lubi krwawe horrory i że prawie zeszła na serce podczas projekcji „Zmierzchu”? Wspaniale! Skoro tak, to na pewno padnie z zachwytu, kiedy pokażesz jej nieco klasyki.

„Holokaust kanibali” to film nakręcony w konwencji „found footage”, w czasach kiedy tego typu pseudo-amatorskie produkcje jeszcze nie były modne. Fabuła jest prosta niczym anglojęzyczne popisy krasomówcze w wykonaniu obecnego przewodniczącego Rady Europejskiej — do Amazonii dociera włoska ekspedycja mająca za zadanie odnaleźć zaginioną ekipę filmowców. Przybysze nie wiedzą, że w gęstwinie deszczowych lasów czają się wiecznie głodni kanibale.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
31

Oglądany: 267253x | Komentarzy: 134 | Okejek: 594 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

27.02

26.02

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało