Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Do sieci wyciekły nagie zdjęcia Jennifer Lawrence i setki innych gwiazd - 4chan wyczuł okazję...

373 409  
391   88  
4chan wziął tym razem na swój celownik internetowe stado bezmózgich SJW (social justice warrior), którzy biorą udział we wszystkich modnych internetowych akcjach i wyzwaniach. Akcjach, które, dodajmy, mają szczytny cel "sprawiedliwości społecznej", czyli na przykład walki z uprzedzeniami wobec mniejszości czy solidarnością z grupami pokrzywdzonymi.


Do internetu trafiły między innymi zdjęcia ulubienicy internetu (i naszej redakcyjnej też) Jennifer Lawrence, znanej nie tylko z "Igrzysk śmierci". Dziewczyny swojskiej i zupełnie normalnej... która jak się okazuje popełniła jakiś czas temu parę gołych fotek na użytek własny, które na swoje nieszczęście umieściła z pomocą swojego iPhone w chmurze Apple iCloud, do której dorwał się hacker.


No i 50 zdjęć zaczęło krążyć po Twitterze, Facebooku i innych stronach...

Jennifer się wkurzyła, co rozumiemy, a 4chan... no cóż, oni rozpoczęli kolejną akcję społecznej dezinformacji, której celem jest jeszcze więcej "cycków" w internecie.

Zaczęli namawiać dziewczyny do wyrażenia solidarności z cierpiącą Jen:
Operacja: Solidarność z J Laww

Setki tysięcy dziewczyn planuje opublikować swoje zdjęcia nago i topless na Twitterze, Facebooku i Tumblr trzymając odręczny napis "Solidarna z Jennifer"

Musimy to przedstawić tak, żeby ten trend wyglądał jak typowe działanie SJW (bojownika o sprawiedliwość społeczną) w celu pokonania patriarchalnego bestialstwa męskiej części internetu.


PS. Ponieważ Facebook zaleje wkrótce masa malware, który będzie obiecywać super filmiki nagich gwiazd po kliknięciu, to przypominamy - nie klikajcie w nie, tu możecie poczytać więcej o tej akcji i zobaczyć ocenzurowane zdjęcia.
1

Oglądany: 373409x | Komentarzy: 88 | Okejek: 391 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

26.10

25.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało