Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Słuchacze radiowej Trójki przyznali ''Srebrne Usta''

18 823  
3   5  
Wejdź na stronę Radiowej Trójki!W plebiscycie radiowej Trójki, w którym słuchacze wybierali najbardziej zaskakujące i zabawne wypowiedzi polskich polityków, zwyciężyła, również nasza ulubienica, posłanka Samoobrony Renata Beger. Drugie miejsce zajął  w 1/3 mężczyzna, w 1/3 kobieta i w 1/3 diabeł czyli Jan Maria Rokita (PO), a trzecie Bogdan Lewandowski (SLD). A oto co powiedzieli  laureaci i nominowani:

I MIEJSCE


Renata Beger:
Biada temu pięknemu i historycznemu miastu Kraków! Biada krakowskiej inteligencji jeśli w Sejmie musi ją reprezentować poseł Jan Maria Rokita. Panie Pośle - Janie Mario Rokito - jest pan z wykształcenia prawnikiem. Ukończył pan najbardziej szacowną uczelnię w kraju, a opowiada pan publicznie głupoty i rzuca pan bezpodstawne oskarżenia na innych będąc sam w gorszej sytuacji prawnej.

II MIEJSCE


Jan Rokita:
Gdyby dzisiaj próbować zdefiniować istotę projektu uchwały, którą chcę Sejmowi przedłożyć w imieniu Platformy Obywatelskiej - to istotę by się tę dało wypowiedzieć hiszpańskim dzisiaj hasłem politycznym. Hiszpańskim, bo Hiszpania jest naszym partnerem i sojusznikiem politycznym w tej mierze. Hasłem "Nicea or Muerte - Nicea albo śmierć"

III MIEJSCE

Bogdan Lewandowski:
Pani Poseł - proszę mi wybaczyć, ale obawiam się, że Pani owies uderzył do głowy.

I POZOSTALI NOMINOWANI


Anita Błochowiak:
(Adam Michnik - "Kolorowe skarpetki to symbol walki ze stalinizmem. Wszyscy bikiniarze chodzili w kolorowych skarpetkach"). "Mówi się, że pedały też".

Andrzej Celiński:
To nie jest błąd polityczny. To jest odejscie od rozumu. To jest bicie sie z koniem, gdzie koniem jest rozum.

Włodzimierz Czarzasty:
Ładny wygląd mam, to jak ktoś mnie widzi to się cieszy.

Aleksandra Jakubowska:
To jest możliwe. Z tym, że również jest możliwe, że rano zmieniłam te decyzję, bo wie Pan, "kobieta zmienną jest" (w odpowiedzi na zarzuty Rokity o częstych zmianach w ustawie o radiofonii i telewizji).

Aleksander Kwaśniewski:
Ja mogę się stawić. Mogę zaśpiewać i zatańczyć tylko po co?

Tomasz Nałęcz:
Trudno mi się oprzeć wrażeniu, że Adam Michnik powinien zażywać środki na wzmocnienie pamięci - na pewno biovital i te wszystkie inne środki, które wspomagają pamięć człowieka po pięćdziesiątce.

Marek Siwiec:
Ja nie jestem papla. No ja wielokrotnie mówiłem o tym,że nie pobieram może szokująco - w porównaniu z bankierami - wysokiej pensji, ale dostaję ją regularnie między innymi za to, żebym nie gadał głupot, i za dużo...


A wszystkich naszych srebrnoustych polityków można posłuchać na stronie radiowej Trójki


Oglądany: 18823x | Komentarzy: 5 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.01

14.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało