Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

5 najciekawszych sposobów na wydanie wygranej w lotto

172 525  
502   59  
Każdy z nas od czasu do czasu zastanawia się, na co wydałby wygraną w lotto. Przy marnych dwóch milionach sprawa jest prosta, ale co jeśli w kumulacji jest dziesięć razy więcej? Opisani niżej ludzie też mieli swoje pomysły, ale w odróżnieniu od nas mieli okazję je zrealizować. W większości wypadków ludzie nie są samolubami...

#1. Nagi wrestling za 35 milionów dolarów

Jonatan Vargas z Florydy w wieku 19 lat wygrał na loterii aż 35 milionów dolarów. Pierwsze co zrobił to rzucił pracę, kupił dom, a potem postanowił zainwestować w telewizję, a dokładnie w organizację telewizyjnego show "Wrestilicious", czyli damski wrestling:

https://www.youtube.com/watch?v=Xb7mYTvqF9o

#2. Wodny park rozrywki


"Dzieci to kwiaty życia" - pomyślał John Kutey i postanowił wydać część wygranych 28 milionów dolarów na ufundowanie nowego wodnego parku rozrywki w jego rodzinnym miasteczku Green Island. Miał to być również pomysł na uhonorowanie pamięci jego rodziców - Edmunda i Gertrudy Ostrowski. Na budowę spryskiwaczy John wydał 200 tysięcy dolarów.

#3. By paliło się lepiej


W 2012 roku Kanadyjczyk Robert Erb wygrał 25 milionów kanadyjskich dolarów, z czego 8 milionów przeznaczył na wsparcie różnych charytatywnych i ideowych organizacji. Wśród nich była miejscowa partia polityczna, która walczy o legalizację marihuany. Nie jest tajemnicą, że 61-letni Robert właśnie na ten cel wydał najwięcej, gdyż sam jest zapalonym miłośnikiem miękkich narkotyków.

#4. 2 miliony na remont szkoły


84-letnia Gloria McKenzie w 2013 roku wygrała ponad 590 milionów dolarów wysyłając tylko jeden kupon! Staruszka zajęła się działalnością charytatywną. Między innymi przekazała 2 miliony dolarów na remont szkoły podstawowej, do której chodziła 75 lat temu.

#5. Ciche wsparcie


Tom Christ (nazwisko znaczące?) wygrał 40 milionów kanadyjskich dolarów w 2013 roku. Nie mówiąc o tym nikomu, nawet najbliższej rodzinie, przekazał całą sumę na konto ośrodka zajmującego się walką z chorobami nowotworowymi. Chciał tym sposobem oddać cześć żonie, która zmarła na raka rok wcześniej. Kwota 40 milionów miała dać szansę innym.
3

Oglądany: 172525x | Komentarzy: 59 | Okejek: 502 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało