Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Selfiki zrobione tuż przed śmiercią

407 123  
579   95  
Zdjęcia, które zaraz obejrzycie, były ostatnimi, jakie te osoby sobie zrobiły i zdążyły wrzucić do internetu. Najpóźniej parę godzin po ich wykonaniu nie żyły...

#1.

1
Ksenia Ignatjewa zrobiła sobie selfika, by zaimponować znajomym. Niestety pech chciał, że Rosjanka straciła równowagę i spadła prosto na kable elektryczne, które ją zabiły.

#2.

2

21-letni Oscar Otero Aguilar zabił się podczas próby zrobienia sobie selfika z bronią. Zdjęcie chciał wrzucić na Facebook w lipcu 2014 roku. Niestety przez nieuwagę Oscara broń wystrzeliła, a kula trafiła go prosto w głowę.

#3.

3

Gary Slok wraz z matką lecieli samolotem z Amsterdamu i postanowili zrobić sobie selfika. Pech chciał, że lecieli ostatnio słynnymi liniami lotniczymi Malaysian Airlanes lotem MH17, który spadł na Ukrainę w lipcu tego roku.

#4.

4

Tą samojebkę zrobił sobie słynny meksykański muzyk - Jadiel. Wrzucił ją na Instagram chwilę przed swoim wypadkiem na motocyklu, który miał miejsce w maju w Nowym Jorku.

#5.

5

Dwie kobiety postanowiły zrobić sobie pamiątkową fotkę podczas jazdy samochodem i śpiewania. Irańskie dziewczyny zatrzymały się, by nagrać film jak śpiewają. Nie zdążyły, bo zostały uderzone przez inny samochód.

#6.

6

26 kwietnia bieżącego roku Courtney Sanford podczas jazdy opublikowała zdjęcie ze swoją reakcją na piosenkę "Happy" Pharrela Williamsa. Sekundy później uderzyła w ciężarówkę i zginęła na miejscu.

#7.

7

W czerwcu dwie znajome, Collette Moreno i Ashley Theobald, zrobiły sobie selfika wracając z wieczoru panieńskiego w Missouri. Chwilę po zrobieniu tego zdjęcia zderzyły się czołowo z innym samochodem i Collette straciła życie.

#8.

8

W grudniu 2012 roku meksykańska gwiazda popu Jenni Rivera i jej towarzysze zrobili sobie ostatnie zdjęcie w życiu. Lecieli prywatnym odrzutowcem, który na ich nieszczęście się rozbił. Nikt nie wyszedł z wypadku żywy.
14

Oglądany: 407123x | Komentarzy: 95 | Okejek: 579 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.01

20.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało