Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Selfiki zrobione tuż przed śmiercią

407 491  
579   95  
Zdjęcia, które zaraz obejrzycie, były ostatnimi, jakie te osoby sobie zrobiły i zdążyły wrzucić do internetu. Najpóźniej parę godzin po ich wykonaniu nie żyły...

#1.

1
Ksenia Ignatjewa zrobiła sobie selfika, by zaimponować znajomym. Niestety pech chciał, że Rosjanka straciła równowagę i spadła prosto na kable elektryczne, które ją zabiły.

#2.

2

21-letni Oscar Otero Aguilar zabił się podczas próby zrobienia sobie selfika z bronią. Zdjęcie chciał wrzucić na Facebook w lipcu 2014 roku. Niestety przez nieuwagę Oscara broń wystrzeliła, a kula trafiła go prosto w głowę.

#3.

3

Gary Slok wraz z matką lecieli samolotem z Amsterdamu i postanowili zrobić sobie selfika. Pech chciał, że lecieli ostatnio słynnymi liniami lotniczymi Malaysian Airlanes lotem MH17, który spadł na Ukrainę w lipcu tego roku.

#4.

4

Tą samojebkę zrobił sobie słynny meksykański muzyk - Jadiel. Wrzucił ją na Instagram chwilę przed swoim wypadkiem na motocyklu, który miał miejsce w maju w Nowym Jorku.

#5.

5

Dwie kobiety postanowiły zrobić sobie pamiątkową fotkę podczas jazdy samochodem i śpiewania. Irańskie dziewczyny zatrzymały się, by nagrać film jak śpiewają. Nie zdążyły, bo zostały uderzone przez inny samochód.

#6.

6

26 kwietnia bieżącego roku Courtney Sanford podczas jazdy opublikowała zdjęcie ze swoją reakcją na piosenkę "Happy" Pharrela Williamsa. Sekundy później uderzyła w ciężarówkę i zginęła na miejscu.

#7.

7

W czerwcu dwie znajome, Collette Moreno i Ashley Theobald, zrobiły sobie selfika wracając z wieczoru panieńskiego w Missouri. Chwilę po zrobieniu tego zdjęcia zderzyły się czołowo z innym samochodem i Collette straciła życie.

#8.

8

W grudniu 2012 roku meksykańska gwiazda popu Jenni Rivera i jej towarzysze zrobili sobie ostatnie zdjęcie w życiu. Lecieli prywatnym odrzutowcem, który na ich nieszczęście się rozbił. Nikt nie wyszedł z wypadku żywy.
14

Oglądany: 407491x | Komentarzy: 95 | Okejek: 579 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

01.06

31.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało