Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Co naprawdę mówią sweet focie z fejsa

294 833  
327   59  
Pewna blogerka zauważyła, że każde zdjęcie wrzucane na Facebook lub Instagram ma dokładnie określony cel i postanowiła pokazać na przykładach, co ludzie próbują przekazać innym za pomocą swojej osi czasu. Jednak nie użyła do tego cudzych zdjęć. Wykorzystała własne.

#1. Ściema w łóżku

"Spójrzcie, wyglądam uroczo na tym zdjęciu, a dzięki skupieniu "fajności" na moich potarganych włosach nikt nie powie, że to lans". Tak naprawdę mówi: "Wyglądam pięknie bez makijażu. Obok takiej dziewczyny mógłbyś budzić się codziennie".

#2. Sami przyjaciele


Jest ich kilka, stoją razem i obejmują się wzajemnie i uśmiechają. Przekaz: "Ludzie mnie lubią, więc i ty powinieneś". Zwykłe kreowanie wizerunku.

#3. Idealna pani domu


Takie tam domowe pichcenie - łosoś z alaski z lebiodą i szparagami prosto z ryneczku. Całość pięknie wyeksponowana na talerzu i oświetlona światłem świec. "Jestem zaradną i sprawną panią domu". Prawda jest taka, że przyrządzenie tego dania kosztowało godziny niewolniczej pracy, a i tak autorka zje je na zimno, bo zdążyło ostygnąć zanim w końcu udało się zrobić idealne zdjęcie.

#4. Fitnesska


Uchwycona podczas robienia wymagającej pozy w jodze lub stojąca na głowie na słonecznej plaży. Oczywiście w skąpym, sportowym ubraniu. "Jestem zwinna, giętka, dbam o swoje ciało. I tak, mogę powtórzyć to w łóżku".

#5. Vintage


Zdjęcie mamy jeszcze przed zajściem w ciążę, tata z gęstą czupryną. "Mam świetne geny, nasze dzieci będą piękne".

#6. Sam Cook z głośników, czerwone wino. Perfekcja


Zbliżenie na twarz, pozowana mina. "Jestem piękna nawet kiedy siedzę sama w domu. Spójrzcie, inni ludzie też są takiego zdania". Trochę uwagi ulży w samotności.

#7. Krajobrazy


Pola, łąki, lasy i puste plaże. "Wyszłam z domu! Macie myśleć, że jestem pełna zadumy i na poziomie. Zatrzymuję się, by wąchać róże". A może po prostu chcesz urozmaicić swoją oś czasu?

#8. Akrobatyka, skoki ze spadochronem, fun


"Jestem rozrywkowa! Lubię przygody i możesz mieć ze mną dużo frajdy! Ale nawet nie myślę o tobie". Autorka byłaby bardzo niezadowolona, gdyby ktoś nie zrobił dla niej tego zdjęcia i jak najbardziej myśli o nim.

#9. Girls night


Jest tak ciemno, że od czoła odbija się światło lampy błyskowej. "Spójrz na mnie. Mam krótką spódniczkę i otaczają mnie faceci. Teraz mi odpiszesz?" Autorka i tak siedzi cały czas z nosem w telefonie.

Oglądany: 294833x | Komentarzy: 59 | Okejek: 327 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało