Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jay Leno Show - gadki wybrane I

21 224  
7   19  
Wejdź do Monster Galerii!Człowieka widocznego na zdjęciu obok chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. Bez zbędnych wstępów więc... Z tego się śmieje Ameryka: 

Czy ktoś wie, dlaczego Bóg dał Trzem Królom gwiazdę, za którą mieli podążać? Bo Bóg wiedział, że skoro to mężczyźni, to nie zatrzymają się, żeby zapytać o drogę.

Wiecie, że nie piję, więc w sylwestra zwykle robię za kierowcę. Wiecie, jak można się dobrze bawić, kiedy na imprezie jest się kierowcą? Na koniec wieczoru porozwozić ludzi do obcych domów. „No idź, Bob! Ucałuj ode mnie żonę!”

Za około 20 minut obydwie wskazówki (ang. „hands”, tj. również „ręce”) znajdą się na 12. Ale już dość o Michaelu Jacksonie.

Cóż to za niezwykły rok. Pozbyliśmy się szalonego dyktatora, a mamy za to szaloną krowę. Powiem wam, co trzeba by zrobić. Usmażyć stek z szalonej krowy i dać go Saddamowi Husajnowi.

Badacze są teraz zdania, że ta wściekła krowa była znacznie starsza, niż początkowo sądzono. Prawdę mówiąc teraz przypuszczają, że nie była wściekła, tylko zwyczajnie zrzędliwa.

Według najnowszego badania Gallupa opublikowanego przez CNN, a dotyczącego ludzi, których Amerykanie podziwiają najbardziej, papież jest najbardziej podziwiany przez 4%, a Bill Clinton przez 3%. A więc wygląda na to, że zdrada, kłamstwa i cudzołóstwo kosztują 1%. Naprawdę niezły interes!

Prezydent Bush nadal jada wołowinę. Powiedział, że je wołowinę, aby udowodnić, że to bezpieczne. Powiedział: „Jak przestaniemy jeść wołowinę, będzie to oznaczało, że krowy wygrały”.

Nawet jeśli mięso na hamburgera pochodziło od wściekłej krowy, to i tak frytki (oryg. „French fries”) są gorsze.

Dzisiejsza wiadomość dnia: W Las Vegas spadły trzy cale śniegu. To wiadomość oficjalna. Piekło zamarza!

Oglądaliście to? Michael wyjaśnił, że ma Neverland i żyje tak, jak żyje, bo nigdy nie miał dzieciństwa. On ma 45 lat! I mówi to od 20 lat. Miał już 20 lat dzieciństwa. Miał najdłuższe dzieciństwo w historii. Czas dorosnąć, już się skończyło!

W tym tygodniu Howard Dean mówiąc o Prezydencie Bushu stwierdził, że to „najgroźniejszy rząd, jaki był u władzy” za całego jego życia. Dziś Saddam Husajn dodał: „Ta, mojego też”.

Prezydent Bush poleciał do Bagdadu, aby spędzić święto Dziękczynienia z żołnierzami. Poleciał do Bagdadu, a potem poleciał do domu. Czy nie chcielibyście, żeby wasi krewni robili tak samo?


Oglądany: 21224x | Komentarzy: 19 | Okejek: 7 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało