Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziwniejsze oczekiwania piłkarskich reprezentacji na Mistrzostwach Świata

160 899  
446   24  
Kto by pomyślał, że piłkarze mogą mieć wymagania większe niż Edyta Górniak i Mariah Carey razem wzięte. Zresztą kto by pomyślał, że chłopaki, których jedynym zajęciem jest bieganie w krótkich majtkach po zielonej trawce, mogą zarabiać miliony euro. To naprawdę potrafi zawrócić w głowie - i oto 10 tego przykładów, czyli czego życzą sobie reprezentacje, które pojechały na mundial do Brazylii.

#1. Francja

Z jakimi oczekiwaniami Francuzi pojechali na MŚ? Jednym z najważniejszych było to, by uniknąć jakiegokolwiek skandalu - na przykład, jak nie tak dawno temu, z nieletnimi prostytutkami. Dlatego zadbali o to, by paniom sprzątającym ich pokoje hotelowe nie wolno było korzystać z telefonów komórkowych. Nad pracą każdej czuwać też mają ochroniarze - ponoć Francuzi obawiają się kradzieży.

Jak przystało na dorosłych mężczyzn, francuscy piłkarze zażądali identycznych pokoi - co do najdrobniejszych szczegółów. Wszystko przez to, że w przeszłości zdarzało im się prowadzić niemałe spory (o to, kto ma ładniejsze kafelki w pokoju). Jak by tego było mało, poprosili o dwa rodzaje mydeł - jedne do ciała, drugie do rąk. Wszystkie jednak w płynie. Cóż, takie trudniej upuścić...

#2. Urugwaj


Nie wiedzieć czemu Urugwajczycy z góry zakładali, że na brazylijskich Mistrzostwach nawet nie zmrużą oka. Wcale nie wiedzie im się tak źle - dopiero co pokonali przecież Anglików. W trosce o komfort wysypiania się, reprezentacja Urugwaju zażądała od hotelu wymiany klimatyzatorów na nowe, nie powodujące praktycznie żadnego hałasu. Cisza przede wszystkim!

#3. Ekwador


Grill na powitanie i gry video w każdym pokoju - to jednak nie wszystko, czego zażyczyli sobie reprezentanci Ekwadoru. Listę wymagań otwierały bowiem... banany. I to nie byle jakie, bo pochodzące właśnie z Ekwadoru. Piłkarze poprosili, by każdego dnia ich pobytu do wszystkich pokoi dostarczane były kosze tych właśnie owoców.

#4. Bośnia i Hercegowina


To ich pierwszy raz na Mistrzostwach Świata - i nie wiadomo czy oraz kiedy nadejdzie następny. By nie przegapić tak ulotnej chwili, piłkarze Bośni i Hercegowiny zażyczyli sobie chroniących przed hałasem ekranów, które oddzieliłyby ich hotel od reszty Sao Paulo.

#5. Iran


Im gorsza drużyna, tym dziwniejsze wymagania. Irańczycy poprosili menadżerów hotelu, w którym się zatrzymali, o... darmowe pranie.

#6. Szwajcaria


Szwajcarzy postanowili, że nie będą zbytnio kaprysić... Zażądali tylko budowy specjalnego studia na plaży. Doszli bowiem do wniosku, że wywiady i konferencje w zamkniętych pomieszczeniach dobre są w Europie, ale na pewno nie w słynącej ze wspaniałego klimatu Brazylii. Dwa szwajcarskie kanały telewizyjne w każdym pokoju hotelowym to przy tym drobiazg.

#7. Japonia


Ot, kolejny potentat. Tym, czego najbardziej potrzeba reprezentacji Japonii na Mistrzostwach Świata w Brazylii, są... wanny. Najwyraźniej planują spędzać w nich niemało czasu, bo podstawowym wymaganiem Japończyków było, aby każdy pokój hotelowy miał własną łazienkę, a w niej przynajmniej jacuzzi.

#8. Chile


Komfort przede wszystkim - dlatego reprezentanci Chile zażyczyli sobie płaskich telewizorów do każdego pokoju i... nowych łóżek. Najwyraźniej te używane nie byłyby już wystarczająco wygodne. Aha - telewizory również nie mogły być używane. Czyżby na takich gorzej widać?

#9. Portugalia


Sześciu ochroniarzy, z czego czterech do wyłącznej dyspozycji Cristiano Ronaldo - ciekawe, gdzie była straż przyboczna Portugalczyków, gdy ci dostawali łomot od Niemców. Oprócz ochroniarzy reprezentacja Portugalii zażyczyła sobie również gier video w każdym pokoju. Kto wie, być może w Fifę idzie jej lepiej niż w rzeczywistości.

#10. Polska


Zakwalifikować się...

Źródła: 1, 2
3

Oglądany: 160899x | Komentarzy: 24 | Okejek: 446 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.03

05.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało