Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziękujemy!

12 988  
4   6  
Dziękujemy Wam serdecznie za kartki świąteczne, które dostaliśmy w liczbie mocno przekraczającej setkę. To dla nas ważne, bo oznacza, że efekt naszej ciężkiej redakcyjnej, nocnej pracy, nie jest aż tak nudny jak przesłanie synodu na nadchodzący rok.

Ba! Niektórych podobno JM uzależnia i zgłaszają sie nieboraki do psychologów a ci nijak nie wiedzą o co chodzi, jaki Monster, jakie [a]utentyki... Niektórzy tak nas lubią, że aż zdobyli ściśle tajny adres redakcji i podesłali kilka najprawdziwszych prezentów, takich, które można dotknąć, a nawet założyć na siebie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że prezentami zaszczycił nas nowoczesny sklep z dewocjonaliami, o wdzięcznej nazwie "Aniołki". Życzą nam abyśmy stali się gorsi niż jesteśmy teraz, bo nie mogą znaleźć dla nas odpowiednich słów uznania... Ech.

Zanim zobaczycie prezenty muszę się przyznać, że wywołały one w naszym gronie poważne kłótnie - bo jest nas sporo, a prezentów tylko cztery.


W sklepie z dewocjonaliami "Aniołki" zorganizowano w tym roku wielką promocję CD z kolędami.

Otrzymaliśmy od nich wspaniałe prezenty - klocki Lego, zestaw szopki noworocznej, doskonałą pod każdym względem pościel oraz... no właśnie - kość niezgody, powód do kłótni. Ten ostatni prezent jest tak niesamowity, że nie możemy się dogadać i naprawdę sprawy stoją w redakcji na ostrzu noża. Nie wiemy jak to się skończy.


NASZE PREZENTY1. Klocki Lego.2. Misie3. Poszew na kołdrę.


oraz coś co prawie doprowadziło do rozpadu redakcji Joe Monster’a


4. MEGA WYPASIONE BOKSERKI!!!

I teraz musi pojawiać się to dramatyczne pytanie -  Czy ktoś wie gdzie można dostać takie cudo???

Dziękujemy za wszystko i niech moc będzie z Wami.


Oglądany: 12988x | Komentarzy: 6 | Okejek: 4 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało