Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Żeby zrobić super selfika poszedł na całość - wspiął się na głowę Chrystusa w Rio

70 560  
164   14  
31-letni Brytyjczyk, Lee Thompson, dokonał rzeczy wydawałoby się niemożliwej i... przekonał brazylijską radę turystyki, by móc zrobić sobie zdjęcie na samym czubku głowy posągu Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. Gdy pokonał tę przeszkodę i uzyskał pozwolenie, dalej było już "z górki"...

Kliknij i zobacz więcej!
Lee przybył do Brazylii, by zrobić dokument o przygotowaniach do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które mają rozpocząć się 12 czerwca, ale zamiast tego (jakimś dziwnym trafem...) znalazł się na plażach Rio de Janeiro.

Kliknij i zobacz więcej!

Wraz ze swoim przyjacielem Oliverem Harveyem postanowili uwiecznić swój pobyt w Brazylii i zrobić sobie "samojebkę" na samym czubku głowy Chrystusa Odkupiciela. Wykorzystali sprzyjający moment, gdyż od stycznia prowadzone są na statui prace związane z naprawą uszkodzeń spowodowanych styczniową burzą z piorunami.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!

Wraz z dwoma lokalnymi pracownikami, wyposażeni w kamerki Go Pro, wspięli się po rusztowaniu i weszli do wnętrza statui. Dalej, krętymi schodami, które stawały się coraz węższe, dostali się do serca posągu.

Kliknij i zobacz więcej!
Z serca dosłownie przecisnęli się do ramienia, a dalej na linkach wspięli się na sam szczyt posągu, do korony cierniowej. Widok na Rio, jaki rozciągają się z tej wysokości - bezcenny!

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!


Oglądany: 70560x | Komentarzy: 14 | Okejek: 164 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.03

19.03

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało