Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Bliźniaczki, które dzielą się wszystkim, wliczając w to faceta

138 923  
207   64  
Podobno bliźniaki łączy jakaś specjalna więź, która w licznych wypadkach powoduje, iż nie potrafią one bez siebie żyć. Wiele osób uważa nawet, że pod wieloma względami są one... upiorne. Internet doczekał się już wielu dziwacznych historii na ich temat. Dziś rzut oka na te bliźnięta, które dzielą się wszystkim - dosłownie wszystkim - nawet partnerami seksualnymi.

Victoria i Amanda Hepperle z amerykańskiego New Jersey to najnowsze gwiazdy świata bliźniąt. Urocze siostrunie mają po 27 lat i - jak sięgają pamięcią - zawsze wiodły niemal taki sam żywot. Były nierozłączne i dzieliły się wszystkim - zabawkami, ubraniami oraz małymi i dużymi sekretami. "Co moje to twoje" - ta filozofia zawsze była im bliska. Potem weszły w dorosłość i niewiele się zmieniło. No może poza tym, że nie dzielą się już tajemnicami, bo ich przed sobą po prostu nie mają. Nawet w sypialni. Dziewczyny są tak zgodne, że są dziś z tym samym chłopakiem. Nie toczą o niego bojów, bo szkoda im czasu na rywalizację. Wszyscy tworzą zgodny... trójkąt. A ich chłopak Ian to prawdopodobnie największy farciarz pod słońcem.

"Niektórzy kolesie mogą sądzić, że sypianie z bliźniaczkami to spełnienie marzeń. Ale to nie zawsze łatwa przeprawa" - mówi półżartem Ian Diaz, który z grubsza zgadza się jednak z opiniami, że jest jednym z najszczęśliwszych facetów na świecie.Dziewczyny nie widzą nic zdrożonego w tym układzie i nie zamierzają nic zmieniać.

"Mamy udane życie seksualne. Ian zdaje sobie sprawę z łączącej nas więzi. Myślę, że każdy koleś chciałby skupiać podwójną uwagę. Ludzie czasami podchodzą do niego i mówią. "Wow. Jesteś takim szczęściarzem"" - opowiada Victoria.

Victoria jako pierwsza poznała Iana, ale potem Amanda przeżyła bolesne rozstanie ze swoim chłopakiem, więc pierwsza z sióstr wpadła na pomysł, by Ian od tej pory był partnerem obu z nich. Amanda nie miała nic przeciwko. Z dużym entuzjazmem podszedł też do pomysłu Ian. Cała trójka rozmawia czasami o przyszłości, ale najbardziej cieszą się z tego, że szczęśliwi są tu i teraz. Do pełni radości brakuje im jeszcze tylko akceptacji ze strony przyjaciół oraz rodziców, którzy nie są zachwyceni całą sytuacją. Szczególnie ojciec sióstr, który jest bardzo religijnym człowiekiem.


Dziś już nie są takimi niewiniątkami

Ale nie tylko siostry z New Jersey zdecydowały się żyć w związku z jednym mężczyzną. Tą samą drogą poszły też Anna i Lucy DeCinque - bliźniaczki z Perth w Australii. Podobnie jak panny Hepperle, także one dzielą się wszystkim. 28-latki mieszkają w tym samym domu, jeżdżą tym samym samochodem, ukończyły te same studia, mają taką samą pracę i wspólne konto na Facebooku. Nawet śpią w tym samym łóżku. Ale nie same. Jest w nim jeszcze miejsce dla ich wspólnego faceta."Spotykamy się z tym samym chłopakiem. W naszym związku są trzy osoby" - powiedziała Anna w wywiadzie dla dziennika "New York Post".

"Nie jest to dla nas dziwne. Mamy jednego mężczyznę i wszyscy dzielimy to samo łóżko. W każdej kwestii wykazujemy się tym samym smakiem, więc naturalne jest, że lubimy też tego samego chłopaka" - dodała Lucy, nadmieniając, że wspólny seks nigdy nie był dla nich żadnym problemem.Australijki przyznały, że mimo iż są bliźniaczkami, kiedyś nie wyglądały tak samo. Na operacje, które sprawiły, że dziś są niemal identyczne, przeznaczyły 200 tysięcy dolarów.

Oglądany: 138923x | Komentarzy: 64 | Okejek: 207 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.06

01.06

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało