Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jedenastoletni chłopiec, którego rysunki podbijają świat

164 132  
601   37  
W dzisiejszych czasach jest niewielu artystów, którzy tworzą swoje dzieła za pomocą ołówka i długopisu. Spośród tej nielicznej grupki wyróżnia się pewien 11-sto latek pochodzący z Serbii - Dusan Krtolica. Jest on prawdziwym nastoletnim geniuszem-artystą.

0
Młodzieniec zaczął rysować w wieku dwóch lat i w ciągu kolejnych 6 lat jego prace były pokazywane na 3 wystawach. Głównym motywem jego prac są zwierzęta oraz rycerze w super zbrojach.

14

W przyszłości ma zamiar zostać zoologiem. Pomysł podsunęli mu rodzice, którzy dali mu encyklopedię zwierząt. Książka tak go zaciekawiła, że przez trzy tygodnie nauczył się rozróżniać prawie wszystkie gatunki zwierząt.

2

Hobby młodego Serba zajmuje większość jego wolnego czasu. W ciągu tygodnia robi około 500 prac. Rodzice zaczęli się niepokoić o swojego syna i udali się z nim do terapeuty. Specjalista zapewnił ich, ze to hobby nie jest zagrożeniem dla rozwoju umysłu dziecka.

3

11-letni geniusz staje się coraz bardziej rozpoznawalny na świecie. Jego prace były również wystawiane na pokazach w Indii, Australii i Stanach Zjednoczonych.

4

5


6


7


8


9


10


11


12


13


1

Oglądany: 164132x | Komentarzy: 37 | Okejek: 601 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

29.05

28.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało