Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

O jakich kobietach marzą współcześni faceci?

337 093  
625   149  
Świat idzie do przodu i wraz z nim zmieniają się fantazje mężczyzn z całego świata. Pielęgniarki i inne branże to już przeżytek. Zobaczcie o kim marzą faceci w XXI wieku.

#1. Barista

Oczywiście chodzi o damską przedstawicielkę tego zawodu. Nowy zwyczaj zaczynania roboczego dnia od kawy kupowanej w modnej kawiarni sprawił, że coraz więcej męskich gości takich lokali marzy o przygodzie z panią parzącą im kawę. Przecież nic tak nie umila poniedziałkowego poranku jak uśmiechająca się sympatyczna kobieta, która równie miło zaproponuje jakieś ciastko i zamieni z nami parę słów.

#2. Dziewczyna w komunikacji miejskiej


Widzisz ją tylko kilka chwil. Zabawnie odgarnia włosy, patrzy w okno zamyślona lub czyta jakąś książkę. Nietrwałość tej "znajomości" dodaje jej jeszcze więcej pożądania. Oczywiście, zawsze można podejść, zagadać, ale zazwyczaj jest tak, że nic nie robisz, a ona wysiada na którymś z przystanków. Wzdychasz, myślisz o niej z dzień albo dwa i zapominasz.

#3. Dziewczyna i nietypowy zwierzak


Już robiło się ciekawie, a tu znów japońskie klimaty... Niekoniecznie. W tej fantazji nie chodzi o kontakty seksualne kobiety z wielkim pytonem (lub ośmiornicą), ale o fakt posiadania przez nią jakiegoś nietypowego zwierzaka, co wyróżnia ją na tle innych pań. Dziewczyna trzymająca w domu jaszczurkę, ogromnego ślimaka lub np. kruka przyciąga uwagę facetów. Często jest równie oryginalna, co jej pupil, a to intryguje płeć męską bardziej niż kolejna laska po solarce i farbowaniu włosów na czarno.

#4. Rude


Ban na życie, którym społeczeństwo obdarzyło rudych przedstawicieli populacji nie dotyczy rudych, pięknych kobiet. Niektórzy mówią, że są namiętne, inni, że przeklęte i nie mają duszy, co chyba jeszcze dodaje im uroku. Wszyscy wiemy też, co oznacza rdza na dachu...

#5. Kobieta u władzy


Jak się domyślacie, nie mamy tu na myśli pań z okienka w ZUS-ie albo innego niepotrzebnego urzędu. Niedawna aneksja męskich serc przez prokurator Natalię Pokłońską pokazuje jak mocno władza podkreśla wdzięk płci pięknej. No i trzeba przyznać, że niektórzy faceci po prostu lubią jak się nimi rządzi.

#6. Siłaczki, biegaczki i inne fitness-laski


Każdy bywalec siłowni ma okazję na własnych oczach przekonać się, co sport w rozsądnych ilościach robi z delikatnymi ciałami kobiet. Koniec z płaską pupą i zatłuszczonym brzuchem. A te obcisłe spodnie? Bomba. Co więcej, dziewczyna widywana regularnie na siłce zyskuje w oczach facetów, bo wiedzą wtedy, że mają do czynienia z silną, zmotywowaną osobowością, która potrafi walczyć o swoje marzenia.

#7. Rowerzystki


Namnożyło się ich w ostatnim czasie. Co prawda niektóre kupiły sobie rower, bo jest to po prostu modne, ale jest też sporo takich, dla których jazda na rowerze to część życia. Właśnie te dziewczyny, podobnie jak te opisane w poprzednim punkcie, przyciągają uwagę mężczyzn z bardzo ważnej przyczyny. Mają zainteresowania. Mało tego, są to zainteresowania zbieżne z twoimi. Jej wymarzone niedzielne popołudnie? Żadne zakupy lub denne komedie romantyczne, tylko rower i fajna trasa za miastem. Jedziesz?
30

Oglądany: 337093x | Komentarzy: 149 | Okejek: 625 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.08

03.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało