Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Prezent dla ukochanej w Kinder Niespodziance

158 325  
521   42  
Chociaż Dzień Kobiet już za nami, to wcale nie oznacza, że nie możemy zrobić swojej drugiej połówce małej niespodzianki. Warunek - musi być fanką czekolady.

Bierzemy Kinder Niespodziankę i ostrożnie zdejmujemy z niej sreberko. Dobrze jest trzymać smakołyk w termoizolacyjnych rękawiczkach, gdyż ciepło naszych dłoni szybko roztopi czekoladę. Po zdjęciu sreberka przecinamy jajko wzdłuż połączeń za pomocą żyletki lub noża.


Następnie wyjmujemy pojemniczek z zabawką, otwieramy i bawimy się. Jak już nam się znudzi, wracamy do pracy.


Bierzemy kawałek styropianu i robimy z niego podstawkę na nasz prezent. Wpychamy go do pustego pojemniczka, by uformować kształt podstawki.


Teraz wyjmujemy styropian, okładamy go czerwoną tkaniną i mocujemy ją do styropianu za pomocą taśmy. Kleju lepiej nie używać, gdyż roztopi on naszą podstawkę. Wykonujemy jedno lub więcej nacięć, w które włożymy nasz prezent. Całość wsuwamy do pojemniczka.


Umieszczamy nasz prezent. W tym przypadku były to kolczyki.


Teraz najtrudniejszy etap - za pomocą rozgrzanego noża roztapiamy lekko brzegi dwóch połówek jajka i składamy je razem. Czekolada nie zastyga tak szybko, więc mamy czas, by zrobić to wszystko bardzo starannie.


Może nie wygląda to idealnie, ale i tak mało kto zwraca uwagę na takie szczegóły. Zazwyczaj jajko uszkadza się już w momencie zrywania sreberka. No właśnie, zakładamy zdjęte wcześniej sreberko i staramy się zrobić to tak, by całość nie wyglądała podejrzanie.
Tak przygotowane jajko dajemy partnerce i napawamy się widokiem jej radości, gdy zamiast plastikowej zabawki zobaczy piękny prezent.
3

Oglądany: 158325x | Komentarzy: 42 | Okejek: 521 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.12

01.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało