Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

13 rzeczy, które każdy mężczyzna chciałby powiedzieć kobietom

333 185  
1251   118  
O złożoności stosunków damsko-męskich napisano tysiące książek i zorganizowano setki dyskusji naukowych, a mimo to dalej istnieją kwestie, które pozostały niewyjaśnione. Kolejną próbę podjął jeden z zagranicznych portali.

#1. Nigdy nie odchodzimy od kobiet, z którymi jest nam dobrze. Od tych, z którymi kiedyś było dobrze - nie od razu.

#2. Rozumiemy was dwa razy gorzej, niż byśmy chcieli, ale i dwa razy lepiej, niż wam się zdaje.

#3. Większość z nas umie prać, ścierać kurze, prasować, a nawet przygotować sobie coś pysznego do jedzenia. Dlatego kobieca pomoc w gospodarstwie domowym nie jest nam aż tak potrzebna, żeby znosić kłótnie i brak szacunku.

#4. Jeśli mężczyzna nie wykazuje inicjatywy, to może po prostu mu na was nie zależy.

#5. Przemyślenia partnera o losach świata i poszukiwaniu prawdy powinny być dla was sygnałem ostrzegawczym - mogą to być symptomy prostaty.

#6. Kobieta pokrzykująca na kelnera nie wzbudza naszego szacunku. Wzbudza rozczarowanie graniczące z obrzydzeniem.

#7. Możemy potulnie spełniać wszystkie wasze kaprysy. Ale czasem robimy to z ciekawości, by sprawdzić, jak daleko zajdziecie w swoim egoizmie. Potem zazwyczaj następują decyzje natury organizacyjnej.

#8. Na świecie żyje około trzech miliardów kobiet. Ładnych i zabawnych kobiet jest więcej niż mądrych i pomyślnych mężczyzn. Pamiętamy o tym, gdy wymaga się od nas dużo, a w zamian daje mało.

#9. Nie wszyscy z nas uważają dodatkowe kilogramy u kobiet za wadę. Z wiekiem coraz mniej interesuje nas ta kwestia.

#10. Każdy z nas najbardziej ceni w kobietach dostępność. Oczywiście, dostępność tylko dla tego jedynego. Ot, taki paradoks.

#11. Jeśli mężczyzna zabiera kobietę do restauracji, to to jeszcze nic nie znaczy. Tak samo nic nie znaczą uśmiechy, żarty i subtelny flirt. Przyglądamy się wam tak samo jak wy przyglądacie się nam.

#12. Nie boimy się silnych kobiet. Zwyczajnie nie zawsze nam się podobają, tak jak wam niekoniecznie podobają się słabi mężczyźni. Chociaż oba te typy są wadliwe, to dzięki temu łatwo się schodzą. Para słaby mężczyzna - silna kobieta to przecież klasyka.

#13. My też czasem uprawiamy z wami seks, chociaż nie mamy na to ochoty. Po prostu nie chcemy, by było wam przykro. Jeśli decydujecie się iść z nami do łóżka tylko wtedy, gdy jest wam to na rękę, to my możemy postąpić analogicznie.

16

Oglądany: 333185x | Komentarzy: 118 | Okejek: 1251 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało