Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

8 miłych dzieciaczków, które... nigdy nie powinny opuścić więzienia

390 328  
542   83  
Ktoś, kto wymyślił bajkę o rzekomej dziecięcej niewinności, musiał mieć wyjątkowo mocno spaczone poczucie humoru. A już z całą pewnością nigdy nie miał do czynienia z poniższymi nieletnimi wysłannikami piekieł. Oto 8 dzieci, dla których 25 lat w więzieniu to zdecydowanie za mało.

#1. Hello, Kitty


Ach, jak te dzieci szybko dorastają... Niegdyś wystarczyło wymierzyć sobie po kilka razów, a potem wrócić w zgodzie na boisko, zwinąć kilka jabłek z sadu sąsiada i posiedzieć na drzewie. Teraz z byle powodu nawet dzieci sięgają po noże. W 2004 roku 12-letnia Japonka, której nazwisko - jako skazanej - chroni przed podaniem do wiadomości japońskie prawo - rzuciła się z wysuwanym nożykiem na młodszą o rok koleżankę. Rzecz działa się w szkole, podczas przerwy śniadaniowej w opuszczonej klasie. Co sprowokowało dziewczynkę do tak brutalnej napaści? Ponoć ciąg obraźliwych wiadomości, które na temat (głównie wagi) morderczyni w internecie publikowała ofiara.

#2. Zemsta jedenastolatka

Porzucona żona mści się na nowej wybrance byłego męża? To dość oczywisty scenariusz, rzadziej lub częściej powtarza się. Porzucone dziecko szukające zemsty na rodzicu, który zostawił rodzinę? To również można do pewnego stopnia zrozumieć. Do pewnego, bo już nie wtedy, kiedy szukający zemsty człowiek ma dopiero 11 lat, a na łowy wybiera się ze strzelbą. Tak zrobił Jordan Brown, któremu nie spodobała się nowa narzeczona jego ojca. Notabene będąca właśnie w 9 miesiącu ciąży. Strzał w tył głowy skutecznie pozbawił ją i jej nienarodzone jeszcze dziecko życia.

#3. To nie jest chłopak dla ciebie

Czy można się dziwić rodzicom, którzy nie aprobują związku ich 12-letniej córki z 23-letnim chłopakiem o, delikatnie mówiąc, odpychającej osobowości? Jak uczy doświadczenie, dziwić się nie powinno, bo może okazać się, że rodzice mieli rację. Tak jak państwo Richards protestujący przeciwko obecności Jeremy'ego Steinke'a w życiu ich córki. Protesty nie na wiele się zdały. Przyniosły za to zupełnie nieoczekiwany skutek. W zemście Steinke zwrócił młodą Jasmine Richards przeciwko rodzicom i wspólnie zabili zarówno rodziców, jak i młodszego brata Jasmine. Ją skazano na 10 lat więzienia, jego na potrójne dożywocie.

#4. Hitman

Co dzieje się w głowie 13-letniego dziecka, będącego pod wpływem nie tylko brutalnych filmów i gier komputerowych, ale również opowieści dwójki rodziców - obojga policjantów? Można spodziewać się wszystkiego najgorszego. I tak właśnie stało się w przypadku Marcelo Pesseghiniego z Sao Paulo, który postanowił "pożyczyć" od ojca pistolet. Raz za razem wysłał na tamten świat ojca, matkę, babcię i siostrę babci, a jego plany sięgały jeszcze dalej. Do szkoły na następny dzień spakował oprócz kanapek rewolwer kalibru .32.

#5. Nic nie dzieje się przypadkiem

Urodzony w konsekwencji gwałtu. W wieku dwóch lat znaleziony nagi, szwendający się po ulicach Florydy. Wychowywany przez 14-letnią matkę i równie niedojrzałą babcię - uzależnioną od kokainy. Życie Christiana Fernandeza z całą pewnością nie należało do łatwych. Lata spędzone w świecie przemocy przyczyniły się do tego, że w 2011 roku, kiedy miał zaledwie 13 lat, Christian pobił na śmierć swojego 2-letniego brata. W jakim stopniu winny jest on sam, a w jakim jego quasi-rodzice?

#6. Dzieci dzieciom

To nieco starszy przypadek - z 1968 roku - ale nie mniej smutny niż poprzednie. 13-letnia Mary Flora Bell, u której później zdiagnozowano poważne zaburzenia psychiczne, udusiła najpierw 4-letniego Martina Browna, a potem trzyletniego Briana Howe. Mimo że wszystko wskazywało na winę Mary, poważną przeciwnością na drodze do sprawiedliwego wyroku był fakt, że delikatne ręce dziewczynki nie zostawiły na duszonych większych śladów. Ostatecznie trafiła jednak do więzienia, którego mury opuściła dopiero w 1980 roku.

#7. Szlaban

Bezstresowe wychowanie to stosunkowo nowy wynalazek, a już zbiera żniwa. Alex i Derek King, pierwszy mając 12, drugi 13 lat, tak bardzo chcieli uniknąć szlabanu za ucieczkę w domu, że posunęli się do jeszcze gorszego czynu. Zaczekali aż ich ojciec pójdzie spać, a następnie wymierzyli mu dziesięć ciosów aluminiowym kijem do baseballa. By zatrzeć ślady morderstwa podpalili własny dom, za co obaj trafili do zakładu poprawczego, który opuścili przed 2009 rokiem.

#8. Uśmiercić nauczyciela

Zabicie pani od matematyki to coś, o czym marzy wielu uczniów. Na szczęście jednak większość nie realizuje swoich marzeń. Ale 11-letni Andrew Golden i 14-letni Mitchell Johnson zrealizowali. Dzień przed strzelaniną załadowali pickupa matki jednego z nich żywnością i sprzętem turystycznym, przygotowując się do wielkiej ucieczki. Mimo że uciec im się ostatecznie nie udało, dwaj rebelianci zabili piątkę spośród nauczycieli i uczniów, a kolejną dziesiątkę dotkliwie ranili.

Oglądany: 390328x | Komentarzy: 83 | Okejek: 542 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało