Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Sprawdź czy twój szef nie jest kretynem

15 342  
13   6  
Wejdź do galerii podobnych karteczek!Jeśli twój szef jest naprawdę "inteligentny inaczej", to w twoim życiu nic się nie zmieni, będzie nadal stosował te zasady, które teraz są już spisane. A jeżeli ma czasami "przebłyski" to pojmie aluzję... Po prostu mu to podeślij! ;)
 
1. Nigdy nie dawaj mi pracy od rana. Najlepiej poczekaj do 16:00. Termin oddania pracy zawsze dopinguje mnie do lepszej wydajności.
 
2. Jeśli jest to NAPRAWDĘ pilna sprawa, to wbiegaj do mnie co 10 minut i pytaj: „I jak idzie?”. To pomaga! 
 
3. Zawsze wychodź z biura nie mówiąc dokąd idziesz. Daje mi to szansę bycia kreatywnym, kiedy ktoś zapyta gdzie jesteś.

4. Jeśli mam pełne ręce papierów, pudełek, teczek – NIGDY nie otwieraj mi drzwi. Muszę nauczyć się niezależności i obywania się bez Twojej pomocy. Na tym polega ta praca...
5. Jeśli dasz mi więcej niż jedną pracę do wykonania, nie mów która jest priorytetowa. Pozwól, że zgadnę. Dzięki temu udoskonalę swoje umiejętności menedżerskie i ukryte zdolności jasnowidzenia.
6. Rób wszystko, abym się spóźniał/a. Lubię biuro, bo tak naprawdę to nie mam dokąd iść i co robić. Moje życie należy do Ciebie!
 
7. Jeśli moja praca Cię satysfakcjonuje, to zatrzymaj to dla siebie. Chwalenie mogło by mnie zawstydzić...
 
8. Jeśli nie podoba Ci się moja praca – mów o tym wszystkim dookoła. Lubię popularność, więc chcę by moje imię było powszechnie znane.
 
9. Jeśli masz jakieś specjalne instrukcje odnośnie mojej pracy, nie zapisuj mi ich. Najlepiej zachowaj je, do momentu gdy już kończę pracę, albo jeszcze lepiej, gdy już ją skończę. Dzięki temu, dostanę okazję powtórzyć wszystko od początku i nabrać wprawy.
 
10. NIGDY nie przedstawiaj mnie ludziom z którymi rozmawiasz. Nadal rozwijam zmysł jasnowidzenia z pkt. 5.
 
11. Bądź dla mnie miły tylko wtedy, gdy to co robię może odmienić Twoje życie. To i tak za wiele jak na mnie...
 
12. Mów mi o wszystkich Twoich problemach. Nawet tych najmniejszych. Nikt dookoła nie ma problemów, więc fajnie wiedzieć, że komuś się źle powodzi.
 
 
* drukując lub wysyłając tekst szefowi, nie zapomnij podać źródła skąd go masz... w razie czego ochrzan będzie na nas..:>>
 

Oglądany: 15342x | Komentarzy: 6 | Okejek: 13 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało