Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

6 kompletnie porąbanych produktów, które powstały, by uszczęśliwić... cycki

118 495  
199   26  
Mimo że na co dzień bardzo się różnimy, praktycznie wszystkich facetów łączy jedno - zamiłowanie do cycków. Te dwie magiczne półkule są w stanie sprawić, że reszta nawet najbardziej nieznośnej kobiety staje się znośna. W trosce, by świętym piersiom nic nie zaszkodziło, powstało te oto 6 porąbanych produktów.

Ciastka na porost piersi

 

Niektórym kobietom nic nie jest w stanie pomóc - i trzeba się z tym pogodzić. Jednak płaskie panie nie ustają w staraniach, pomiędzy jedną operacją a kolejną wcinając ciasteczka F-Cup. Ciasteczka te, cieszące się na wschodzie sporą popularnością, mają rzekomo zawierać wyciąg z Pueraria mirifica, rośliny, która ponoć w naturalny sposób powiększa piersi. Trudno powiedzieć, na ile ciastka F-Cup mają prawo działać, grunt, że wyglądają bardzo... medycznie.

Zaślepka na sutki


Dużo mówi się o dyskryminacji kobiet, ale dlaczego - u licha - nikt nie pomyślał o tym, jak się czują ich sutki? Okej, to zdecydowanie nie jest przykład podmiotowego traktowania pań, ale... kto by się przejmował drobiazgami. W każdym razie w filmach, w czasopismach, nawet w wielu portalach internetowych robi się wszystko, by pokazać cycki z każdej strony, ale ominąć sutki. Oto sposób do wykorzystania w codziennym życiu - Invisinips, czyli zaślepki na sutki wielokrotnego użytku (zaślepki znaczy, sutki może zresztą też wielokrotnego). Po użyciu można je po prostu odkleić. Podobno bez obrażeń.

Rozdzielacz do cycków


Dla niektórych kilkucentymetrowy pas nizin oddzielający jeden cycek od drugiego jest nie do zniesienia, dla innych natomiast niewyobrażalnie szkodliwa jest sytuacja, w której piersi się stykają (bez miłych dla oczu skojarzeń z lesbijskim porno!). By zapobiec temuż nieszczęściu firma Kush wymyśliła rozdzielacz do cycków. Rozdzielacz, czyli przyrząd wcale nie przypominający kształtem penisa, który umieszcza się pomiędzy piersiami na przykład na noc. I tak oto spać można spokojnie...

Sztuczne sutki


Powiększanie sutków to zajęcie z kategorii czynności intymnych, choć zimno bywa w tej kwestii również pomocne. Po co się jednak męczyć (zwłaszcza utrzymywaniem miłego dla oka stanu), skoro można zastosować specjalne „przedłużki”? Bodyperks umieszcza się w wiadomym miejscu, a następnie można cieszyć się bezustannym zainteresowaniem wszystkich okolicznych samców. Mało prawdopodobne, by któryś zdołał od wystających przez bluzkę sutków oderwać wzrok.

Stanik - masażerPiersi trzeba nie tylko czcić (tym z powodzeniem zajmują się mężczyźni), trzeba również o nie dbać. W przeciwnym razie poddają się zgubnemu wpływowi grawitacji i po jakimś czasie można je wozić przed sobą na taczce. By zapobiec tragicznym zmianom, warto ponoć sięgnąć po Pangao - połączenie stanika z masażerem. Urządzenie działa nie gorzej niż „pasy stymulujące mięśnie brzucha”, ale może gwarantuje nieco więcej przyjemności podczas użytkowania? Na ten temat zamiast mnie niech może wypowie się ktoś, kto ma piersi.

Farby do sutków


Natalia Siwiec reklamowała niegdyś krem wybielający do sromu, może zatem to do niej wypadałoby skierować pytanie, po co i z jakiego powodu komukolwiek miałyby się przydać... farby do sutków. Oferowane są w różnych kolorach i aromatach, są odporne na pocałunki. I w gruncie rzeczy z całą swoją bezsensownością uzupełniają trójkę sutkowych produktów - w końcu sutki można najpierw pomalować, potem zakleić, a na koniec przyczepić na nich nakładki. Po co? Czekamy na opinię naukowców (nie tylko tych z komentarzy poniżej).
1

Oglądany: 118495x | Komentarzy: 26 | Okejek: 199 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

15.11

14.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało