Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Na imprezę halloweenową przebrał się za Khala Drogo. Ludzie przecierali oczy z wrażenia

114 520  
412   42  
29-letni Rene Koiter spędził ostatnie 10 miesięcy ćwicząc jak szalony na siłowni. Przybrał na wadze dzięki specjalnej diecie, nabrał sporo masy mięśniowej, wszystko po to, by wyglądać jak przerażający Khal Drogo, wódz plemienia Dothraki i mąż Daenerys Targaryen z telewizyjnego serialu "Gra o tron".

Kliknij i zobacz więcej!
Na początku Rene Koiter chciał się po prostu dobrze przygotować na coroczną, firmową imprezę halloweenową, na którą, jak tradycja nakazuje, należało przebrać się za kogoś znanego.
- "Blizzard Entertainment", firma w której pracuję, organizuje co roku taki halloweenowy konkurs dla najbardziej kreatywnych pracowników, którzy prezentują swoje stroje i umiejętności aktorskie, by zyskać szacunek i uznanie współpracowników - powiedział Rene w jednym z wywiadów.

Kliknij i zobacz więcej!
- Byłem pod wrażeniem strojów i kostiumów z poprzednich lat, więc pomyślałem, że byłoby fantastycznie samemu wziąć udział w zabawie. Prawie rok przed konkursem doznałem olśnienia, że posiadam zbliżone warunki fizyczne do Khala Drogo.
Kliknij i zobacz więcej!
Pomimo pewnego podobieństwa cały proces przemiany nie był prosty. Zatrudnił 8-osobową ekipę, by pomogli mu upodobnić się do Khala, granego w telewizyjnym serialu przez Jasona Momoę. W skład tego teamu weszli m.in. projektant kostiumów, wizażystka, fryzjerka oraz trener na siłowni.

Kliknij i zobacz więcej!
Największa część tej przemiany to jednak trud, wysiłek i determinacja Koitera, który przez 10 miesięcy regularnie wylewał z siebie wiadra potu na siłowni. Dodatkowo uczestniczył w różnych obozach sportowych, jeździł na rowerze, chadzał na długie spacery i wygrzewał się w kalifornijskim słońcu, by nabrać odpowiedniej opalenizny.

Kliknij i zobacz więcej!

Jego wideo, z pierwszego "pokazu" jako Khal Drogo, już w pierwszą noc na YouTube zarejestrowało ćwierć miliona wejść.
- Nie miałem pojęcia, że moje przebranie spotka się z taką reakcją. Dostałem wiele propozycji małżeństwa. Moje żartobliwe odpowiedzi brzmiały zwykle: "A potrafisz zjeść serce konia, jak uczyniła to Daenerys w serialu?". Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy dostałem odpowiedzi, że dla mnie to i dwa serca warto zjeść. To oczywiście pochlebiające, ale martwi mnie fakt, że niektórzy nie oddzielają rzeczywistości od fikcji.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!Rene Koiter postanowił, że na następną imprezę halloweenową w swojej firmie pójdzie przebrany za Jona Snow. Czekamy na kolejny filmik z transformacji...

Oglądany: 114520x | Komentarzy: 42 | Okejek: 412 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało