Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 najzabawniejszych zdjęć billboardów

94 207  
221   16  
Na ogromne billboardy wydaje się kupę kasy, począwszy od ich zaprojektowania, po wykupienie miejsca i ich umieszczenie. Tym bardziej szkoda, gdy są one umieszczone w nieodpowiednim miejscu lub zostały błędnie wykonane. Wtedy cały projekt na marne, a my możemy się z tego pośmiać.

Przed umieszczeniem reklamy warto upewnić się, że nic jej nie zasłoni, a wszelkie krzaki zostaną wycięte, inaczej... nikt nie zobaczy co reklamujeszWłaściciel tego billboardu w Indiach, poświęconego Nelsonowi Mandeli, był zdecydowanie zakłopotany po odkryciu, że na zdjęciu jest Morgan Freeman. Aktor grał Mandelę w filmie "Niepokonany" (2009), a billboard stanął przy drodze Coimbatore kontynuując serię pomników w Indiach i na świecie ku pamięci Mandeli.Według tej tablicy, Mark Zuckerberg chodził do szkoły w ParagwajuZa dnia ulubione trio prezenterów. Nocą zaś gang gwałcicieli w MonroevilleWyślij SMS-a, by uzyskać wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podczas jazdy. Genialne!
 


Można by pomyśleć, że na rejsie sponsorowanym przez Bud Light (producent piwa), jedyne czego nie zabraknie to właśnie piwo. Jednak ten billboard szybko wyprowadza wszystkich z błędu. "4 dni, 3 noce, 2 statki, 1 piwo". Najgorszy rejs w historii?Ten człowiek miał jedno zadanie... Nie poradził sobie.Możemy kupować samochody, możemy je sprzedawać. A podczas sprzedaży żegnajmy się z nimi, bye bye...Z pewnością każdy już wyszukuje tej stacji...Billboard na Florydzie reklamujący Career College - reklamuje wyższe wykształcenie i lepszą karierę dla potencjalnych studentów, ale ma w sobie błąd ortograficzny. Billboard miał przedstawiać: "Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć swoją karierę", jednak jest na nim napisane: "Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć się karierę". To raczej nie jest dobra zachęta dla pragnących kariery.

Oglądany: 94207x | Komentarzy: 16 | Okejek: 221 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.10

21.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało