…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Barbados vs Grenada

11 588
10   3
Podczas eliminacji MŚ doszło do spotkania reprezentacji Barbadosu i Grenady. Barbados musiał wygrać mecz 2 golami, by awansować do nastepnej rundy rozgrywek. Ówczesne przepisy mówiły, że w przypadku wygranej w rzutach karnych zwycięzcy zalicza się wynik 2:0.

Na 5 minut przed końcem meczu Barbados prowadził 2:1, co nie dawało mu jeszcze szansy na awans. Wtedy piłkarze Barbadosu, którzy zrozumieli, że nie są w stanie przełamać zmasowanej obrony Grenady, odwrócili atak ...i strzelili sobie gola samobójczego, by rozstrzygnać mecz rzutami karnymi.

Zawodnicy Grenady zorientowali się w sytuacji i... usiłowali strzelić gola samobójczego sobie!

Doszło do kuriozalnej sytuacji, kiedy gracze Barbadosu zaczęli bronić bramki przeciwników i próbowali powstrzymać ich przed strzeleniem "samobója".

W ostatnich minutach meczu widzowie byli świadkami dramatycznego widowiska, w którym obrońcy drużyn przeciwnych usiłowałi powstrzymać napastników rywali przed trafieniami do własnych bramek!!!

Ostatecznie mecz zakończył się rezaultatem 2:2 i doszło do rzutów karnych, w których lepsi okazali sie piłkarze Barbadosu i dzięki temu awansowali do następnych gier.

Oglądany: 11588x | Komentarzy: 3 | Okejek: 10 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?