Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

10 rodzajów seksu, które brzmią ekscytująco, ale w praktyce są do kitu

231 911  
484   92  
Seks to zdrowie. Seks to zabawa. Seks to wspaniałe pole do eksperymentowania w parach. Oto kilka rodzajów seksu, które zapewne wypróbujecie (albo już wypróbowaliście) i które doskonale prezentują się w teorii, w praktyce jednak zawodzą po całości.

Seks na plaży

Romantycznie jak w czołówce brazylijskiej telenoweli - zachodzące słońce, ciepła woda obmywająca splecione w romantycznym uścisku ciała... Klimat, któremu wprost nie sposób się oprzeć. Każdy jednak, kto próbował kiedykolwiek seksu na plaży, wie, że piasek wcale nie jest miękki i przyjemny. Woda wcale nie jest ciepła, a zachód słońca... Cóż, chyba tylko on nie zawsze zawodzi. Niestety seks na plaży to niemal gwarancja napakowania sobie piasku we wszystkie miejsca, w które pod żadnym pozorem nie chciałoby się napakować sobie piasku. Na dodatek słona woda, zwykle znacznie zimniejsza niż można by oczekiwać, wcale nie jest dobrym lubrykantem. W rzeczywistości działa bardziej... antypoślizgowo, co również z udanym seksem niewiele ma wspólnego.

Seks pod prysznicem

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
2

Oglądany: 231911x | Komentarzy: 92 | Okejek: 484 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.11

17.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało