Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

19 rzeczy, które zepsują każdą randkę

102 054  
286   27  
Umówiłeś się na randkę? Gratulacje. Jeśli nie trafiasz na żadną z poniższych rzeczy, to jest duża szansa, że spotkanie nie zakończy się totalną klęską. Powodzenia!

#1. Duże spóźnienie - jeśli w drodze na randkę nie porwali cię kosmici, to równie dobrze możesz w ogóle nie przychodzić.

#2. Pryszcz - choćby nie wiem jak bardzo się starać, tej wrednej czerwonej krosty, odwracającej uwagę od reszty twarzy, nie da się zamaskować.

#3. Nieoczekiwany okres - co prawda nieoczekiwany okres i tak jest lepszy niż nieoczekiwany brak okresu, ale potrafi skutecznie pokrzyżować romantyczne plany.

#4. Nuda - jest tak fascynująco, że nie chciało ci się nawet zapamiętać imienia osoby, z którą przyszłaś? To nie wróży wam przyszłości.

#5. Niedocenienie - jeśli widzisz u kobiety staranny makijaż, na którego wykonanie poświęciła pół dnia, bądź tak dobry i nie pytaj jej, czy przedpokój też ci pomaluje.

#6. Pytanie, odpowiedź - schemat rozmowy przypominający bardziej potyczkę w urzędzie albo rozmowę kwalifikacyjną. Naturalnie jak cholera.

#7. Rachunki - niech twoja dusza płacze, a portfel skamle z bólu, ale komentarz na temat absurdalnego rachunku zachowaj mimo wszystko tylko dla siebie.

#8. Nieproszona erekcja - tak, to zdecydowanie komplement, ale jakoś tak rzadko spotyka się z uprzejmym "dziękuję" w odpowiedzi.

#9. Nieproszony gość - przyzwoitka to problem, ale jeszcze gorzej jest wtedy, kiedy okazuje się, że niewłaściwa jest osoba, z którą przyszło się na randkę.

#10. Sraczka - nie wymaga chyba wytłumaczenia.

#11. Ex - z całą pewnością masz interesującą przeszłość, ale narzekanie na byłych lepiej zostawić na inne okazje niż randka.

#12. Wąsik - nawet Bronek już zgolił...

#13. Jedzenie w zębach - samo w sobie nie jest problemem... dopóki wpatrywanie się w nie nie stanie się bardziej interesujące od samej rozmowy.

#14. Sekscentryzm - w gruncie rzeczy wiadomo, że wszystkim i tak chodzi o to samo, ale nadmiar zawsze kończy się niesmakiem.

#15. Sztuczność - a teraz proszę państwa uśmiech numer siedem!

#16. Finezyjne zaproszenia - czyli jak to zrobić, by zaprosić "na pięterko", nie wychodząc przy tym na ostatniego kretyna.

#17. Depilacja - a konkretnie zaniechana depilacja, bo kto by przypuszczał, że kolacja przeciągnie się do śniadania?

#18. Egocentryzm - ja, ja i jeszcze raz ja, a potem znowu ja, czyli jedyny słuszny temat do rozmowy.

#19. Ale nie przejmuj się - nie ta, to następna się udaOglądany: 102054x | Komentarzy: 27 | Okejek: 286 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.10

17.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało