Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziwniejsze opowiadania z kategorii monster erotica

163 621  
189   37  
Monster erotica to gatunek literatury erotycznej, w których głównym wątkiem są kontakty seksualne między ludźmi i różnymi potworami. Rosnące zainteresowanie tego typu dziełami na Amazonie skłoniło niektórych internautów do przyjrzenia się dokładniej oferowanym pozycjom.

#1. Pokryta i zapłodniona przez trytony

Wyspa Daros jest uważana za przeklętą, ale to nie powstrzymuje Neridy przed splądrowaniem świątyni trytonów. Kiedy plan młodej poszukiwaczki skarbów spala na panewce, dziewczyna wie, że jednym sposobem na wyjście stąd żywym jest zapłodnienie przez te mitologiczne istoty. Strażnicy świątyni są zbyt rozochoceni, by ukarać jej ponętne i płodne ciało…

#2. Napalony leprechaun


Karen marzyła o Irlandii. Pewnego dnia wybrała się na spacer i doszła do końca tęczy. Wkurzony leprechaun w zamian za wypuszczenie dziewczyny żąda od niej opłaty seksualnej. Ten sadysta bierze, co chce, a Karen nagle zdaje sobie sprawę, że bardzo jej się to podoba.

#3. Gody z Krakenem


Życie arystokratki nudzi Catherine, więc zakrada się na statek i odpływa w poszukiwaniu morskich przygód. Jednak nawet w najśmielszych snach nie sądziła, że stanie oko w oko z Krakenem i doświadczy niewyobrażalnej rozkoszy. Opowiadanie zawiera pełno scen erotycznych z udziałem niewinnej młodej kobiety, napalonego morskiego potwora i zboczonych marynarzy.

#4. Napalony wilkołak


Corinne została porwana i umieszczona na farmie rozrodczej, gdzie ma zostać zapłodniona przez różne legendarne stworzenia. Jej jedynym przyjacielem jest hodowca Dan, ale czy zdoła on ją uratować przed napalonym wilkołakiem?

#5. Dziwka Frankensteina


Po męczącym rozwodzie Emily zgadza się na wycieczkę ze znajomymi do Europy. Będąc w Niemczech zahaczają o nową atrakcję turystyczną - zamek Frankensteina. Po wpadnięciu do starego korytarza kobieta odkrywa ukrytą komnatę, w której spoczywa potwór. Przerażona, lecz jednocześnie zafascynowana bada ciało umarlaka, a jej uwagę przyciąga szczególnie ogromny penis. Czy Emily zaspokoi swoją ciekawość i dotknie go?

#6. Zapłodniona w kosmosie


Alice jest młodziutką kelnerką, która zostaje porwana przez kosmitów w celu bycia ich surogatką. Aby utrzymać przy życiu umieszczone w niej zarodki należy poddać ją strumieniowi nieprzerwanego seksu.

#7. Kosmiczne nasienie


Podróżującej przez pustynię Lacey psuje się samochód. Nagle zauważa coś przy drodze… Po przebudzeniu odkrywa, że leży na stole otoczona przez ciągle zmieniających kształt kosmitów, którzy zamierzają wykorzystać jej ciało do przedłużenia swojego gatunku i zapewnienia sobie nieopisaną rozkosz.

Oglądany: 163621x | Komentarzy: 37 | Okejek: 189 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało