Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Tak, ci ludzie jedzą trawę. Tylko po co to robią?

73 583  
123   51  
Za niecodzienną dietą stoi południowoafrykański pastor Lesego Daniel, który nie pozostawił swoim podopiecznym złudzeń - chcesz być bliżej Boga, musisz jeść trawę.

Trawa nie działa dobrze na żołądki wiernych, ale nikt z tego powodu nie protestuje. Kiedy sprawa wyszła na jaw na pastora posypały się gromy, ale członkowie jego kościoła dalej kontynuują swoją "duchową ucztę".

Co więcej, ludzie są przekonani, że jedzenie trawy wyleczy ich z licznych chorób i dolegliwości.

Apel pastora Lesego nie ograniczył się tylko do jednego kazania. Teraz osobiście dogląda postępów swoich wiernych, krzyczy na nich i uświadamia, że teraz nie mogą się wycofać.

W swoim głodzie wiary, ludzie posłusznie wykonują zalecenie pastora.

Pastor jest wyjątkowo charyzmatyczną postacią. Uważa, że ma dar wpływania na ludzi i ich kontrolowania. Niecodzienna moc nie ustępuje nawet interweniującym policjantom.

Oczywiście jedzenie trawy nie pozostaje bez wpływu na zdrowie ludzi. Wielu z nich musi liczyć się z licznymi dolegliwościami z tego powodu.

Żołądek ludzki nie jest w stanie jej strawić, co prowadzi do wymiotów.

Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy uczestnicy tego dziwnego procederu głęboko wierzą, że z pomocą Boga są w stanie zjeść wszystko. Nawet trawę.

Po licznych wezwaniach do pastora, aby zaprzestał tej kontrowersyjnej metody opieki nad wiernymi, odpowiedział, że "Bóg jest w pracy". Wierzy, że ma nadprzyrodzone moce, a wiernym to w niczym nie przeszkadza.


Oglądany: 73583x | Komentarzy: 51 | Okejek: 123 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało