Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

7 absurdalnych pozycji seksualnych popularnych wśród internetowych teoretyków

245 655  
559   100  
Seks, czyli temat dla wielu czytelników szczególnie drażliwy, stanowi ulubione pole do popisów ludzi na całym świecie. Popisów zresztą czysto teoretycznych, bo między gadaniem a praktyką rozdźwięk zwykle jest spory. Oto 7 absurdalnych pozycji seksualnych, o których wszyscy dużo mówią, ale mało robią. I wyjaśnienie, dlaczego.

#1. Podwójny stacz

Być może w kominie, gdzie doprawdy trudno byłoby się położyć, ta pozycja i miałaby jakiś sens. Nic jednak nie wiadomo o tego typu uciechach św. Mikołaja. "Podwójny stacz" to pozycja, w której gladiator, tj. mężczyzna, musi utrzymać się na (podwójnie) stojąco, z kobietą w ramionach. Już samo to w wielu związkach może być nie do zrealizowania, bo prawa małżeńskiego ciążenia nie udało się jak dotąd przeskoczyć, ale jeśli dodać do tego konieczność wykonania przynajmniej kilku mniej lub bardziej składnych ruchów, całe zadanie staje się karkołomne. Dosłownie i w przenośni.

#2. 69

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.

Oglądany: 245655x | Komentarzy: 100 | Okejek: 559 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało