Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najgorsze rzeczy, które mogą przytrafić się twojemu penisowi

214 852  
542   65  
Niezależnie od szerokości geograficznej, koloru skóry, wyznawanej religii czy orientacji seksualnej - kutas to rzecz święta dla każdego faceta. Nie od dziś przecież wiadomo, że członek zastępuje nam niedostatki naszych mózgów. Poza tym to od przyrodzenia zależy dalsza ciągłość naszych rodów. Większość z mężczyzn tak bardzo przywiązana jest do swojego dzyndzla, że nadaje mu nawet imię, zakłada konto na Facebooku czy wyrabia paszport... Niestety, o wypadek nietrudno, a prącie z adamantium przecież nie jest.

Możesz go złamać

Twój najlepszy przyjaciel to głównie ciało jamiste, które w momencie wzwodu mocno traci na swej elastyczności. Dlatego też przy odrobinie nieuwagi lub ewidentnym braku wprawy w sztuce łóżkowego rzemiosła, można sobie penisa złamać. Urazowi towarzyszy głośne chrupnięcie i ból, który może zmotywować niejednego chojraka do definitywnego odwieszenia kutasa na kołek i wstąpienia do zakonu braci Bazylianów. Po takim przykrym zdarzeniu szybko należy się zgłosić do lekarza - w innym wypadku nieszczęśnik do końca życia będzie mógł prezentować swą pytę jako abstrakcyjnie wygięty eksponat sztuki nowoczesnej.


Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.

Oglądany: 214852x | Komentarzy: 65 | Okejek: 542 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

02.12

01.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało