Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Blondyn(k)i mają przechlapane

343 915  
382   60  
Ludzie o blond włosach, podobnie jak rudzielce, mają ciężko w życiu. Jedyna umiejętność posiadana przez blond seks-bombę to wydawanie pieniędzy męża, a istnienie dorosłych blondynów jest w ogóle podważane.

Głupia blondynkaBlond to nie kolor - to styl życia
. Ze względu na jasne ubarwienie blondynki uważane są za bardziej pogodne i energiczne od brunetek, a przez to nie są brane zbyt poważnie. Blondynka to w powszechnym przekonaniu głupia chichotka, która klęka przed drzwiami, gdy widzi napis „ciągnąć”. Choćby opracowała lek na raka, pozbyła się problemu głodu w Afryce albo wysprzątała cały kosmos, to i tak będzie pokutować jako niezbyt rozgarnięta cycatka, która pławi się w luksusie kosztem męża-milionera (byłego miliardera).

Bardziej agresywne, dłużej się ubierają, nie nadają się na żonySzereg badań pokazuje, że kolor blond można traktować jak błogosławieństwo i przekleństwo w jednym. Błogosławieństwem może być fakt, że blondynki cieszą się większym zainteresowaniem mężczyzn, przekleństwem - to, że zainteresowania mężczyznom wystarcza na jedną noc, bowiem to brunetki uważane są przez nich za lepszy materiał na żonę lub przyjaciółkę. I lepiej sprawują się w łóżku. Ponadto blondynki - jako te, którym okazywane jest większe zainteresowanie - przyzwyczajają się do tego, że pewne rzeczy przychodzą im łatwiej, wobec czego szybciej się złoszczą, gdy napotykają odmowę. A na domiar złego spędzają na przygotowaniach do wyjścia średnio 72 minuty dziennie - o 6 minut więcej niż brunetki (nad czym prawdopodobnie bardziej ubolewają ich partnerzy niż one same).

Przeklęte włosyBlond włosy są cieńsze niż włosy ciemne
. I jest ich więcej. Przeciętny blondyn posiada 140 000 włosów na głowie, natomiast brunet nosi czuprynę liczącą ok. 110 000 włosów. Bywalcy basenów mogą potwierdzić, jak na ich włosy wpływa kontakt z wodą. Otóż miedź znajdująca się w zbiorniku sprawia, że włosy zielenieją. Dotyczy to każdego koloru, ale u blondynów skutki utleniania się cząstek miedzi są najbardziej widoczne.

Podzielili los rudychPodobnie jak w przypadku rudych, świat obiegła jakiś czas temu wiadomość, że blondyni są na dobrej drodze do wyginięcia. Problem jednak w tym, że nie są. Media podchwyciły w 2002 roku temat „badań” (nieistniejących) „niemieckich naukowców”, którzy mieli się w swoich osądach rzekomo powoływać na badania Światowej Organizacji Zdrowia, która z kolei - jak okazało się po niewymagającym większego wysiłku śledztwie gazety Washington Post - nigdy takich badań nie prowadziła.

Rasa panówBlondyni nie mieli lekko w czasie II wojny światowej. Tysiące dzieci o jasnych włosach i niebieskich oczach zostało wówczas zabranych rodzicom przez nazistów i wywiezionych do Niemiec, gdzie opętani ideologią hitlerowcy pragnęli rozpocząć budowę czystego rasowo świata. Wieki wstecz, w czasach Imperium Rzymskiego, w modzie były peruki koloru blond. Do ich wytwarzania używano włosów niewolnic.

Uwarunkowania genetyczne


„Gen blond” niesie się ze sobą pewne nieprzyjemne uwarunkowania i predyspozycje. Blondynki, wraz ze starzeniem się, mogą szybciej zachorować na zwyrodnienie plamki żółtej oka, prowadzące nieraz do utraty wzroku. Skóra osób z włosami w kolorze blond jest ponadto, tak jak skóra rudzielców, bardziej podatna na czerniaka, a jakby tego było mało komary uważają ją za bardziej łakomy kąsek niż skórę osób o innym kolorze włosów.

Lubi je Hitchcock, rzadko sypia z nimi BondBlondynki to najlepsze ofiary. Są jak świeży śnieg, na którym dobrze widać ślady krwi”. Słowa Hitchcocka doskonale ukazują sytuację blondynek w filmach mistrza suspensu. Hitchcock gustował w blondynkach o nieoczywistej urodzie - niepozornych na zewnątrz, ale ognistych w środku. Uważał bowiem, że sceny, w których brakuje elementu zaskoczenia stają się pozbawione sensu. Taki element zapewniała filmom Hitchcocka gra aktorska m.in. Ingrid Bergman, Tippi Hedren, Madeleine Carroll, Kim Novak czy Grace Kelly.Na drugim końcu miłości do blondynek pojawia się James Bond. Najsłynniejszy Agent Jej Królewskiej Mości preferuje brunetki - jak pokazała analiza dwudziestu filmów o przygodach 007. Tylko 27% kobiet, z którymi James Bond wchodził w kontakty intymne, posiada włosy koloru blond.

Zarost

Zarost blondyna - aby mógł być widoczny bez lupy - należy zapuszczać co najmniej miesiąc, ale...


„Jak dorosły facet może być blondynem? - pyta Doug Wilson w serialu „Trawka”.Źródła: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
6

Oglądany: 343915x | Komentarzy: 60 | Okejek: 382 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało