Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe świństwa rzymskich cesarzy

253 058  
514   42  
Cysorz to miał klawe życie. Wieczne imprezy z litrami alkoholu, jedzonko i zaliczanie panienek, (ewentualnie chłopaków), a więc niby nie różnił się specjalnie od współczesnych studentów. Jednak nawet oni muszą uznać wyższość rzymskich cesarzy w wymyślaniu rozpustnych zabaw.

#1. Ślub z bratanicą


Imperator Klaudiusz nie tylko ożenił się ze swoją bratanicą Agrypiną, ale przede wszystkim wykreował to jako akt patriotyzmu. Na jednym z posiedzeń senatu zmusił niektórych jego członków do zasugerowania, że małżeństwo jest dyktowane racją stanu. Agrypinie zależało na władzy i dążyła do jej osiągnięcia wszelkimi środkami - w jej biografii można znaleźć takie fakty jak współżycie z bratem, cudzołóstwo i otrucie męża. Tak, Klaudiusza. Otruła go korzystając z usług zawodowej trucicielki.

#2. Analni eksperci


Podczas pobytu na wyspie Capri, cesarz Tyberiusz przyjął do pracy kilkunastu „ekspertów od seksu analnego”. Zadaniem analistów było „zajmować się sobą” w grupach po trzy osoby na oczach imperatora i jego gości. Jeśli nawet zawodowcy nie byli w stanie wymyślić jakichś nowych wizualnych atrakcji dla Tyberiusza, władca sięgał do swojej bogatej seks-biblioteki, skąd wyciągał pieczołowicie ilustrowane prace i pokazywał je fachowcom w celu wykonania.

#3. Na zwierzaka


O wyczynach Nerona można przeczytać bardzo dużo. W jednej ze swoich ulubionych zabaw przebierał się za jakieś dzikie zwierzę, wyskakiwał z klatki i rzucał się na organy płciowe kobiet i mężczyzn, których wcześniej przywiązano do słupów. Kiedy już miał dość, swoją niepohamowaną żądzę przekierowywał na wyzwoleńca (wyzwolonego niewolnika) - Doryforosa.

#4. Seks z siostrą


Co to za rzymska rodzina, jak brat siostry nie wydyma? Najlepiej wiedział o tym Kaligula, który „zgodnie żył” ze wszystkimi swoimi siostrami, a zwłaszcza ze swoją ulubioną Druzyllą, która spółkowała z bratem już od dzieciństwa. Na jednym z bankietów cesarz publicznie zaliczył każdą z sióstr, a na dokładkę i swoją żonę. Kaligula nie był egoistą - udostępniał wdzięki swoich sióstr także innym chętnym, oczywiście za opłatą.

#5. Seks-przystanki


Pewnie nie wiecie, ale kierowcy ciężarówek do dziś korzystają z pomysłu Nerona. Otóż władca nudził się podczas długich podróży i żeby nieco je sobie umilić, polecił rozmieścić prostytutki na każdym przystanku jego trasy. O wyższości antycznego świata nad współczesnym świadczy także fakt, iż miejscem pracy tych pań były przytulne namioty wyposażone w niezbędny do zabawiania klienta sprzęt.

#6. Seks z matką


Wspomniana wcześniej Agrypina miała jeszcze jedno ciekawe doświadczenie w życiorysie - uprawiała seks z własnym synem Neronem. Świadkowie tamtych wydarzeń twierdzili, że o bliskich stosunkach cesarza z matką świadczyły plamy na jego szatach.

#7. Imperial Burdel


Kaligula uwielbiał wydawać pieniądze, ale umiał je też zarabiać. Kiedy skarb państwa przypominał polski budżet, cesarz rozkazał urządzić w pałacu improwizowany dom publiczny. Wydzielono kilka komnat, postawiono przed nimi obnażone kobiety, a w miasto posłano służących, którzy mieli za zadanie zareklamować nową miejscówkę wśród młodych i starych mężczyzn. Jak już wiemy, Kaligula rozumiał ludzkie potrzeby i w jego firmie można było poruchać na atrakcyjnie oprocentowany kredyt.

#8. Prostytucja na pół etatu


Cesarz Heliogabal również urządził w pałacu burdel, ale oprócz szefowania sam wziął się do roboty, a zarobionymi w ten sposób pieniędzmi ekscytował się jak nowa w branży galerianka. Swoim krytykom odpowiadał, że miał więcej kochanków, niż oni wszyscy razem wzięci i zdobył więcej kasy, niż oni.

#9. Męska żona


W rozpuście Nerona było też nieco romantyki. Chłopca o imieniu Sporus wykastrował i wziął z nim ślub. Dlaczego akurat z nim? Ponoć przypominał mu zmarłą żonę Sabinę. Wszystko odbyło się jak należy - był posag, biały welon i porządne wesele z dużą ilością gości.

Oglądany: 253058x | Komentarzy: 42 | Okejek: 514 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało