Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe świństwa rzymskich cesarzy

252 968  
514   42  
Cysorz to miał klawe życie. Wieczne imprezy z litrami alkoholu, jedzonko i zaliczanie panienek, (ewentualnie chłopaków), a więc niby nie różnił się specjalnie od współczesnych studentów. Jednak nawet oni muszą uznać wyższość rzymskich cesarzy w wymyślaniu rozpustnych zabaw.

#1. Ślub z bratanicą


Imperator Klaudiusz nie tylko ożenił się ze swoją bratanicą Agrypiną, ale przede wszystkim wykreował to jako akt patriotyzmu. Na jednym z posiedzeń senatu zmusił niektórych jego członków do zasugerowania, że małżeństwo jest dyktowane racją stanu. Agrypinie zależało na władzy i dążyła do jej osiągnięcia wszelkimi środkami - w jej biografii można znaleźć takie fakty jak współżycie z bratem, cudzołóstwo i otrucie męża. Tak, Klaudiusza. Otruła go korzystając z usług zawodowej trucicielki.

#2. Analni eksperci


Podczas pobytu na wyspie Capri, cesarz Tyberiusz przyjął do pracy kilkunastu „ekspertów od seksu analnego”. Zadaniem analistów było „zajmować się sobą” w grupach po trzy osoby na oczach imperatora i jego gości. Jeśli nawet zawodowcy nie byli w stanie wymyślić jakichś nowych wizualnych atrakcji dla Tyberiusza, władca sięgał do swojej bogatej seks-biblioteki, skąd wyciągał pieczołowicie ilustrowane prace i pokazywał je fachowcom w celu wykonania.

#3. Na zwierzaka


O wyczynach Nerona można przeczytać bardzo dużo. W jednej ze swoich ulubionych zabaw przebierał się za jakieś dzikie zwierzę, wyskakiwał z klatki i rzucał się na organy płciowe kobiet i mężczyzn, których wcześniej przywiązano do słupów. Kiedy już miał dość, swoją niepohamowaną żądzę przekierowywał na wyzwoleńca (wyzwolonego niewolnika) - Doryforosa.

#4. Seks z siostrą


Co to za rzymska rodzina, jak brat siostry nie wydyma? Najlepiej wiedział o tym Kaligula, który „zgodnie żył” ze wszystkimi swoimi siostrami, a zwłaszcza ze swoją ulubioną Druzyllą, która spółkowała z bratem już od dzieciństwa. Na jednym z bankietów cesarz publicznie zaliczył każdą z sióstr, a na dokładkę i swoją żonę. Kaligula nie był egoistą - udostępniał wdzięki swoich sióstr także innym chętnym, oczywiście za opłatą.

#5. Seks-przystanki


Pewnie nie wiecie, ale kierowcy ciężarówek do dziś korzystają z pomysłu Nerona. Otóż władca nudził się podczas długich podróży i żeby nieco je sobie umilić, polecił rozmieścić prostytutki na każdym przystanku jego trasy. O wyższości antycznego świata nad współczesnym świadczy także fakt, iż miejscem pracy tych pań były przytulne namioty wyposażone w niezbędny do zabawiania klienta sprzęt.

#6. Seks z matką


Wspomniana wcześniej Agrypina miała jeszcze jedno ciekawe doświadczenie w życiorysie - uprawiała seks z własnym synem Neronem. Świadkowie tamtych wydarzeń twierdzili, że o bliskich stosunkach cesarza z matką świadczyły plamy na jego szatach.

#7. Imperial Burdel


Kaligula uwielbiał wydawać pieniądze, ale umiał je też zarabiać. Kiedy skarb państwa przypominał polski budżet, cesarz rozkazał urządzić w pałacu improwizowany dom publiczny. Wydzielono kilka komnat, postawiono przed nimi obnażone kobiety, a w miasto posłano służących, którzy mieli za zadanie zareklamować nową miejscówkę wśród młodych i starych mężczyzn. Jak już wiemy, Kaligula rozumiał ludzkie potrzeby i w jego firmie można było poruchać na atrakcyjnie oprocentowany kredyt.

#8. Prostytucja na pół etatu


Cesarz Heliogabal również urządził w pałacu burdel, ale oprócz szefowania sam wziął się do roboty, a zarobionymi w ten sposób pieniędzmi ekscytował się jak nowa w branży galerianka. Swoim krytykom odpowiadał, że miał więcej kochanków, niż oni wszyscy razem wzięci i zdobył więcej kasy, niż oni.

#9. Męska żona


W rozpuście Nerona było też nieco romantyki. Chłopca o imieniu Sporus wykastrował i wziął z nim ślub. Dlaczego akurat z nim? Ponoć przypominał mu zmarłą żonę Sabinę. Wszystko odbyło się jak należy - był posag, biały welon i porządne wesele z dużą ilością gości.

Oglądany: 252968x | Komentarzy: 42 | Okejek: 514 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało