Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największy dowód miłości kobiety

308 364  
871   99  
Ian i Larissa Murhpy poznali się i zakochali się w sobie już na studiach. Wiedzieli, że będą ze sobą do końca życia już od tego dnia, gdy po raz pierwszy skrzyżowały się ich spojrzenia. Niestety, nie byli w stanie przewidzieć, że na ich wspólnej drodze życia stanie wielka przeszkoda...

Kliknij i zobacz więcej!

Para poznała się w 2005 roku, postanowili pobrać się już rok później, gdy tylko oboje ukończą studia. Okrutny los sprawił, że po 10 miesiącach wspólnej znajomości, Ian uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym, w wyniku którego został częściowo uszkodzony jego mózg. Larissa nie odeszła od niego, cały wolny czas spędzała z narzeczonym, mimo iż ten nie był w stanie nawet do niej przemówić.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!


Larissa wprowadziła się do domu jego rodziny i opiekowała się Ianem, aż wrócił do pełni sił fizycznych. Uszkodzenie mózgu mężczyzny okazało się trwałe i Ian stracił wszelką możliwość podejmowania własnych decyzji. Jakby tego było mało, okazało się, że ojciec Iana jest poważnie chory - lekarze zdiagnozowali u niego raka mózgu.

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!

Larissa nie porzuciła planów poślubienia Iana. Gdy Ian był już w pełni sprawny fizycznie po wypadku, kobieta uzyskała zgodę sądu i wyszła za mąż za mężczyznę swoich marzeń. Ojciec Iana nie doczekał ślubu syna.

Kliknij i zobacz więcej!


Pomimo faktu, że Ian nigdy już nie dojdzie do pełnej sprawności umysłowej, para ma się nadspodziewanie dobrze...

Kliknij i zobacz więcej!


Kliknij i zobacz więcej!«Te nieszczęścia i ta próba, którą przeszliśmy z Ianem, wzmocniły mojego ducha i moją wiarę. Nie żałuję, że kocham tak mocno» - twierdzi Larissa.

Oglądany: 308364x | Komentarzy: 99 | Okejek: 871 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało