Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Korzyści, jakie daje seks

458 462  
1487   151  
Znaczenie seksu w życiu człowieka jest niezmiernie ważne. O korzyściach płynących z niego można pisać długo i nudno, więc skupmy się na najważniejszym.

#1. Raz w tygodniu


Seks sprawia, że mózg wydziela oksytocynę - hormon, który ma korzystny wpływ na nasz sen. A jeśli im więcej śpimy, tym więcej kalorii tracimy, to dzięki łóżkowej aktywności tracimy na wadze. Sen reguluje też wydzielanie hormonu głodu, co sprawia, że nie jemy więcej, niż naprawdę potrzebujemy.

#2. Dwa razy w tygodniu


Pary, które kochają się dwa lub trzy razy w tygodniu mają w swoich organizmach o 30% przeciwciał więcej i tym samym lepiej bronią się przed chorobami. Naukowcy są też przekonani, że poprawa humoru po seksie również ma niebagatelny wpływ na naszą odporność.

#3. Trzy razy w tygodniu


Seks poprawia pracę serca, co oczywiście zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii tego ważnego organu. A więc jeśli masz kłopoty sercowe, pędź do łóżka!

#4. Cztery razy w tygodniu


Ci, którzy uprawiają seks cztery razy w tygodniu wyglądają o siedem lat młodziej niż ci, którzy tego nie robią. Jak to możliwe? Seks wspiera wytwarzanie hormonu wzrostu, a ten, oprócz usuwania tłuszczu z organizmu, poprawia też stan naszej cery.

#5. Pięć razy w tygodniu


Częsty seks dodaje energii i optymizmu, a także wspomaga koncentrację. Więc jeśli nie działasz w sypialni, nie podziałasz też w innych dziedzinach.

#6. Sześć razy w tygodniu


Chcesz być mądrzejszy? Wyskakuj z ciuchów i do dzieła. Taka ilość zbliżeń gwarantuje świetne krążenie i wspiera możliwości intelektualne człowieka. Ale sześć w razy w tygodniu… Pogratulować kondycji.

#7. Siedem razy w tygodniu


Taka ilość seksu to prawdziwy dar od niebios, a produkcja endorfin w twoim ciele idzie pełną parą. Dzięki temu jesteś najszczęśliwszym i najzdrowszym człowiekiem na świecie.

A jeśli w ogóle nie uprawiasz seksu? No cóż... Wygląda na to, że nie żyjesz. Dosłownie i w przenośni...

Oglądany: 458462x | Komentarzy: 151 | Okejek: 1487 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.08

21.08

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało