Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Czego nie należy robić na pierwszej randce

152 104  
314   39  
Pierwsze spotkanie, poznajecie się i co tu robić? Różne rzeczy. Ale w tym tekście powiemy o rzeczach, których robić NIE NALEŻY:

#1. Natychmiast wyjść

Chociaż instynkt przetrwania jest silny - postaraj się go zignorować. Skoro powiedzieliśmy A - teraz należy powiedzieć B i dać miłości szansę.

#2. Upić się


Ujmijmy to tak: Nie należy pić za dużo wódki, a szczególnie wódki z podłogi! Zły pomysł. Bo choć bełkotanie, zachwiania równowagi oraz (w skrajnych przypadkach) wymiotowanie i nietrzymanie moczu mogą nie być szczególnie wysoko na liście zalet oczekiwanych przez naszą śliwkę w kompocie, to jednak mogą na tej liście być (tyle że niżej). Ale picia wódki z podłogi nie spodziewa się i nie oczekuje nikt. Na pierwszej randce.

#3. Wymieniać wszystko, co się danego dnia zjadło


Nie rób tego. Nie. Nawet jeśli lista zawiera twojego ulubionego tatara. Być może brakuje wam tematów do rozmów, ale na Boga, przecież ta osoba nic ci nie zrobiła!

#4. Ukryć się w łazience


Chowanie się w łazience w celu:
- przemyślenia co powiedzieć,
- połączenia się z internetem i sprawdzenia, co oznacza słowo użyte przed chwilą przez rozmówcę
- znalezienia na JM świetnego żartu do opowiedzenia
- płaczu
- śmiechu
nie jest dobrym pomysłem. Ona najpewniej pomyśli, że mamy problemy z trawieniem, i jeśli nie jest specjalistą(tką) gastrologii, może jej to nie ucieszyć.
(Jeśli jest specjalistą(tką) gastrologii, zacznijcie randkę oświadczeniem "mam problemy z wypróżnianiem", co pozwoli zorientować się się, czy ma ochotę na rozmowy o pracy.

A więc:
Jeśli korzystamy z toalety, to krótko i wyłącznie w celach do tego przeznaczonych. A po powrocie ABSOLUTNIE nie należy:

#5. Informować "ale się wysrałem!"

Bo ulgę i tak od razu widać na twarzy.

#6. Iść na randkę w dresie...


Chociaż stres, jakim jest randka, usprawiedliwia założenie luźnego, swobodnego stroju: spodni od dresu, wyciągniętej bluzy i owinięcia się w koc z dziurami na oczy, to jednak nie jest to ogólnie przyjęty strój na randkę.

#7. Prowadzić rozmów z nowym najlepszym przyjacielem, kelnerem


Nie chodzi o to, że okażesz brak zainteresowania randką. Po prostu szanse, że kelner wyciągnie cię z tego w co się wpakowałeś są naprawdę niewielkie.

#8. Robić panicznego wyrazu twarzy podczas niewygodnych przerw w rozmowie


Nawet jeśli w takim momencie ogarnie was panika, nie dajcie nic po sobie poznać. Rozmówczyni może pomyśleć, że utkwiło wam coś w gardle i wezwać pogotowie, będzie wstyd na całą wieś.

#9. Milczeć


"Czy nie mogę po prostu cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu, przebywaniem razem, czy mogę tylko patrzeć w oczy bez poczucia presji prowadzenia rozmowy? Nie. Nie możesz.


#10. Zerkać na zegarek

Jeśli się nudzisz, absolutnie nie daj partnerowi tego do zrozumienia zerkając na zegarek. Daj mu szansę bycia sobą. Wstań, pożegnaj się i wyjdź.


#11. Unikać kontaktu wzrokowego


Nawet jeśli nie lubisz kontaktu wzrokowego, nie wódź wzrokiem po ścianach, suficie, swoich rękach, nie sprawdzaj w jakich butach jesteś (jeśli jesteś w białych skarpetkach i jesteś facetem - wstań i wyjdź, nic nie da się zrobić, czasu nie cofniesz).

Utrzymuj kontakt wzrokowy! Jeśli rozmówca mówi coś, co cię nudzi, od czasu do czasu kiwaj potakująco głową i uśmiechaj się. Szansa, że rozmówca akurat opowiada jak jego rodzina wpadła w przepaść są niewielkie, ale na wszelki wypadek co kilka minut kontrolnie staraj się wyłapać poszczególne słowa.

#12. Pokazać zdjęcie swojego psa/kota drugi raz


Możesz to zrobić tylko jeden raz.

#13. Opowiadać o byłych związkach


Nie opowiadaj o swoich byłych. Ani o ich wadach, ani o zaletach. Panowie: kobieta będzie się zastanawiać czemu się rozstałeś i co z tobą jest nie tak. Panie: facetów to nie interesuje i wkurza.

#14. Przynieść listy pytań


To nie będzie wyglądać dobrze.

#15. Po raz pierwszy w życiu sprawdzić teorię, że dla utrzymania dobrego samopoczucia każdy kęs jedzenia należy przeżuć dokładnie 32 razyTwoja partnerka randkowa uzna, że w poprzednim wcieleniu byłeś krową. A poza tym, ta teoria jest nieprawdziwa i nie ma co sprawdzać. Dla utrzymania dobrego samopoczucia każdy kęs jedzenia należy przeżuć dokładnie 33 razy a nie 32.

#16. Używać słów, których znaczenia nie jest się jednakowoż pewnym


Bo rozmówczyni może nie podzielać opinii, że "ladacznica" oznacza osobę ubierającą się podobnie do księżniczki Diany.

#17. Nie należy mówić "zgubiłem szczeniaczka, pomożesz mi go szukać?"


Nawet jeśli rzeczywiście zgubiłeś szczeniaczka - nie proś o pomoc w jego poszukiwaniu! Rozejrzyj się. Bydlę powinno pełzać najdalej półtora metra od miejsca, gdzie widziałeś go po raz ostatni. A poza tym, zdaniem wyjadaczy, szczeniaczek i pełne pudło cukierków to sposób na podryw, a nie na randkę.

Oglądany: 152104x | Komentarzy: 39 | Okejek: 314 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało