Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Żenujące przypadki podczas seksu

468 484  
1560   88  
I znów Joe Monster zapuścił się w dziwne rejony rosyjskiego internetu. Tym razem Rosjanie i Rosjanki podzielą się kilkoma autentycznymi historiami, który wydarzyły się przy okazji seksu.


#1.

Po stosunku dziewczyna zapytała mnie „Są jakieś pytania?”

#2.

Jedna z moich dziewczyn umieściła zużytą prezerwatywę w „pudełku na pamiątki”.

#3.

Pewnego razu poszłam do klubu i sporo tam wypiłam. Przez cały wieczór po kupieniu drinka chowałam kasę do biustonosza, bo gdzieś zapodział mi się portfel. Po imprezie poszłam do swojego chłopaka, który został wtedy w domu. Kiedy przeszliśmy z gry wstępnej do sedna sprawy, a on rozpiął mi stanik, na twarz posypały mu się drobniaki. „Jackpot!” – krzyknęłam.


#4.

Trafił mi się seks z koleżanką ze studiów. Dosłownie w połowie dnia. Tuż przed finałem powiedziała, że mogę skończyć gdzie tylko chcę. Więc skończyłem… na twarzy. Gdy było po wszystkim wzięła telefon, zadzwoniła do kogoś i powiedziała „Twarz… Wygrałam”.

#5.

Robiła mi dobrze ręką. Po skończeniu spojrzała na zegarek i obliczyła mój czas.

#6.

Moja była dziewczyna połknęła wszystko, co miała w ustach, podeszła do stołu, za jednym zamachem wypiła szklankę wódki i oznajmiła mi, że mnie rzuca.

#7.

Jechałem kiedyś w nocy samochodem z dziewczyną. Jechałem powoli i facetowi z tyłu bardzo się to nie podobało. Zjechałem na pobocze, żeby go przepuścić, ale on nie pojechał dalej, tylko zatrzymał się, wysiadł i ruszył w moim kierunku. „Ej, koleś! Eee… sorry, nie wiedziałem…” - powiedział, kiedy zobaczył, gdzie ma głowę moja dziewczyna.

#8.

Uprawialiśmy seks w łódce. Czekając aż skończy, próbowałam zabić czas porównując odgłos chlupania prezerwatywy z szumem wody za burtą. Nawet nie zauważyłam, kiedy zasnęłam.

#9.

Moja dziewczyna miała zaparcie. Podczas seksu niespodziewanie zeskoczyła z łóżka i pobiegła do toalety. Byłem z siebie dumny i zmieszany jednocześnie.


#10.

Moja historia przydarzyła się pod prysznicem. Po tym, jak doszliśmy w tym samym czasie, dziewczyna straciła przytomność, a podczas drgawek zaczęła wymieniać imiona Wojowniczych Żółwi Ninja.

#11.

Jedna z moich dziewczyn po seksie wyznała mi „Takiego seksu nie miałam od czasów pierwszej klasy gimnazjum”.

#12.

Spotykałem się kiedyś z Koreanką, dla której byłem pierwszym chłopakiem. Byłem bliski finału, gdy przyłożyła palce do moich oczu i rozciągnęła je, żeby wyglądały jak u Azjaty. Ponoć tak było jej łatwiej.


#13.

Chłopak, którego znałam ze studiów przespał się po pijaku z dziewczyną z żeńskiego bractwa. Rano, będąc na potwornym kacu nie mógł znaleźć swoich ubrań, a dziewczyny już nie było. Pomyślał, że uniknie publicznej szydery ze strony jej koleżanek, jeśli wyskoczy przez okno, ale wcześniej zostawi coś od siebie na jej łóżku. Gdy tylko nakrył „minę” prześcieradłem, do pokoju weszła dziewczyna i powiedziała, że przygotowała im śniadanie, a jego ubrania wsadziła do pralki, bo były w wymiocinach.

#14.

Mój były tak dbał o swoje zdrowie, że przed seksem przecierał swojego penisa spirytusem, potem zakładał prezerwatywę, którą następnie smarował maścią antybakteryjną.

#15.

Nie wiem, czy to normalne, ale podczas seksu imitowałam odgłosy goryla i czekałam na reakcję chłopaka. Przyłączył się.

#16.

Mój były chciał, żebym podczas seksu zwracała się do niego po imieniu i nazwisku, czyli per Iwanie Sergiejewiczu. Niby da się zrobić, ale problem w tym, że tak samo nazywa się mój ojciec. To nie był długi związek.


Oglądany: 468484x | Komentarzy: 88 | Okejek: 1560 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.10

19.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało