Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Mamo, tato, jestem w telewizji - konferencja zespołu Macierewicza strollowana

139 730  
727   62  
Znani modelarze i fani latania znów trafili na usta wszystkich, a to za sprawą swojej konferencji prasowej. Eksperci z Polski i Kanady łączyli się na niej z pomocą Skype'a, na ekranie widać było nicki... więc co dowcipniejsi internauci zaczęli do nich dzwonić. Zmasowany efekt ataku trolli można było oglądać w ogólnopolskiej telewizji na żywo.

Zadzwonił nawet sam Władimir Putin...Niestety, nikt nie odebrał, a może by coś wniósł?

Niektórzy twierdzili, że to fałszywka, ale udało nam się znaleźć w internecie dowód na to, że to prawda.A tak bardziej na serio - jak goście, którzy nie potrafią zablokować rozmowy od obcych w ustawieniach Skype'a mają rozwikłać zagadkę katastrofy smoleńskiej?

AKTUALIZACJA 1: Będzie pozew ;-)

Antoni Macierewicz oznajmił na dzisiejszej konferencji prasowej, że składa zawiadomienie do Prokuratura Generalnego Andrzeja Seremeta w sprawie internautów, którzy zakłócali na Skype'ie debatę jego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej

AKTUALIZACJA 2:
Reprezentacja brydżystów, już wyciąga ręce po jednego z ekspertów. Profesor Rońda w kwietniu 2013 twierdził w rozmowie w TVP, że samolot nie zszedł poniżej 100 m. Tymczasem wczoraj, przyznał że kłamał blefował:

- Ja w wywiadzie z panem Kraśką trochę zagrałem, z różnych względów. Ponieważ pan Kraśko grał ze mną, no to tak, jak w kartach się gra, w niektórym układzie. Z panem nie będę grał w karty, w związku z tym powiem, że oni zeszli poniżej 100 metrów – przyznał prof. Rońda dziennikarzowi TV Trwam.

Oglądany: 139730x | Komentarzy: 62 | Okejek: 727 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało