Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

8 dość zaskakujących sposobów na zostanie przestępcą seksualnym

254 302  
556   67  
Stany Zjednoczone to specyficzne miejsce, w którym poprawność polityczna i tolerancja wobec mniejszości dawno już wzięły górę nad wszystkim, ze zdrowym rozsądkiem na czele. W kraju, w którym molestowaniem seksualnym jest przepuszczenie kobiety w drzwiach (na pewno po to, by popatrzeć na tyłek jakiejś grubej Murzynki), przestępcą seksualnym bardzo łatwo zostać. Oto 8 wypróbowanych już sposobów.

#1. Seks nastolatków

Zdaje się, że w Polsce można uprawiać seks od 15 lat, ale tylko po ciemku, bo oglądanie seksu dozwolone jest dopiero od 18 roku życia. W Stanach Zjednoczonych niedozwolone są w ogóle kontakty płciowe nieletnich, a ci, którzy - raz jeszcze: za obopólną zgodą - dopuścili się niepełnoletniego chędożenia, trafiają na listę groźnych przestępców seksualnych. Jak np. 17-letnia Wendy Whitaker z Georgii, która przespała się z 15-letnim kolegą. Pewnie czuł się bardzo pokrzywdzony z tego powodu.

#2. Przytulenie dziecka


Pięcioro nieletnich mieszkańców amerykańskiego stanu Kolorado przekonało się, że przytulanie to zło. Nie tylko przytulanie księdza, ale także siebie nawzajem i może skutkować koniecznością zarejestrowania własnej niegodnej osoby na liście przestępców seksualnych. Jeden z chłopców, wówczas 13-letni, przytulił się do dziewczyny, w czym nie byłoby chyba nic złego, gdyby rzecz nie działa się w USA. Machina ruszyła, chłopak sądzony był - i uznany za winnego - jak seryjny gwałciciel. Dzisiaj próbuje odzyskać dobre imię, walcząc o zniesienie bzdurnego prawa.

#3. Spanie z własną siostrą


"On miał 16 lat, ona 15 - nie wiedzieli, że to zabronione". Jakkolwiek spanie z własnym bratem/własną siostrą to dość specyficzne hobby, to dopóty, dopóki dzieje się to za zgodą obu stron, nie ma raczej wiele wspólnego z prawdziwymi przestępstwami seksualnymi. Oczywiście sędziowie/urzędnicy z USA wiedzą lepiej, przez co futbolista Tony Washington - skądinąd niemający wcale łatwego życia - musiał wpisać się na stosowną listę.

#4. "Poka, poka"

Jak dostać się na tę samą listę, co seryjni gwałciciele, kiedy nie ma się wystarczająco siły (albo chęci) by zgwałcić nawet jedną osobę, nie mówiąc już o całej serii? Wystarczy... pokazać cycki. W USA - w Kalifornii - czyn ten lubieżny traktowany jest na równi z innymi zbrodniami i wystarcza do tego, by właścicielkę piersi wpisać na listę przestępców seksualnych. Ciekawe, czy podobne konsekwencje spotykają ponadgabarytowych mężczyzn, którzy wystąpią topless...

#5. Sikanie publiczne


Co za czasy, że nie można się już spokojnie - za przeproszeniem - odlać... Abstrahując od wszelkich aspektów higienicznych, kulturalnych czy nawet względów estetycznych... co ma piernik do wiatraka? Czyli - mówiąc bardziej dosłownie na wypadek, gdyby ktoś nie zrozumiał metafory - co ma publiczne oddawanie moczu wspólnego z przestępstwami seksualnymi? W 13 stanach jedno z drugim jest równoznaczne. Tak że potrzeba potrzebą, ale bezpieczniej po prostu zlać się w spodnie.

#6. Odwiedzenie prostytutki


W Nowym Jorku wystarczy udać się do prostytutki, by zostać przestępcą seksualnym. Nie wystarczy łatka osoby płacącej za coś, co większość osób na świecie ma za darmo, potrzebne jest również napiętnowanie pod karzącym okiem nowojorskich urzędników. Czyżby więc brak zaradności w sferze łóżkowej można było zaliczyć do przestępstw seksualnych? Amerykański wielki brat twierdzi, że tak.

#7. Publikowanie nagich zdjęć

Nie cudzych - własnych. Publikowanie erotycznych zdjęć to według Amerykanów przestępstwo na tyle poważne, że kogoś, kto dopuści trochę światła tam, gdzie światło zazwyczaj nie dochodzi, wpisuje się na listę przestępców seksualnych. Gwoli dziennikarskiej sprawiedliwości należy dodać, że dotyczy to nieletnich. Ale rejestrowanie nieletnich jako przestępców seksualnych z powodu tego, że opublikowali swoje nagie zdjęcie, to chyba przesada.

#8. Kąpanie własnego dziecka


Znana jest historia Polaka, który w Stanach Zjednoczonych kąpał się w basenie razem z własnym dzieckiem. Na jego nieszczęście dostrzegła to feministyczna brygada do spraw zwalczania wszelkich przejawów zdroworozsądkowych relacji rodzinnych i złożyła doniesienie. Ojciec, który nigdy wcześniej nie miał żadnych konfliktów z prawem, został okrzyknięty gwałcicielem i pedofilem. Mimo protestów dziecka oraz matki dziecka, trafił na lata do amerykańskiego więzienia.

Źródła:
1, 2
2

Oglądany: 254302x | Komentarzy: 67 | Okejek: 556 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało