Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Życie z wdowami

90 298  
261   20  
Hodowanie zwierzątek to popularne hobby, ludzie trzymają w domu od psów i kotów po węże, gady czy ptaki. Są też tacy, którzy lubią towarzystwo wdów. Czarnych...


To jest Montey


JorgenVonStrangle z serwisu Imgur wychowywał się w ubogiej rodzinie, nie miał wielu zabawek ani telewizora, więc najlepszymi towarzyszami zabaw były pająki.


To jest Angel


Oglądając zdjęcia w internecie wydaje się, że każdy czarny pająk to czarna wdowa, a każdy brązowy jest pustelnikiem brunatnym. Na powyższym zdjęciu to nie żadna wdowa, tylko zupełnie niegroźny jej krewniak - Steatoda triangulosa, które często nazywane są "fałszywymi czarnymi wdowami".


Oto Delilah


Wbrew pozorom też nie jest czarną wdową.


Młoda wdówka


JorgenVonStrangle twierdzi, że bardzo lubi czarne wdowy, jak widać ta jeszcze nie przypomina pająka jakiego znamy ze zdjęć. Dopiero za kilka tygodni pociemnieje i urośnie jej odwłok.


TJ


Dorosły samiec, już niemal całkowicie rozwinięty.


Passion


Pasja jest mamą wdów pokazanych wyżej. JorgenVonStrangle zachwala ją jako najspokojniejszego pająka, jakiego kiedykolwiek miał.


Jak? Jeszcze nie spaliliście komputera?


Passion lubi się wypinać do obiektywu.
Dla wyjaśnienia - ukąszenie czarnej wdowy nie jest tak niebezpieczne jak się wydaje na podstawie hollywoodzkich filmów. Ani sam jad nie jest aż tak niebezpieczny, ani wdowy nie są agresywne, nie są ślepymi maszynami do zabijania. Jeśli nie są niepokojone, zajmują się swoimi sprawami. JorgenVonStrangle bawi się z pająkami od 20 lat i nigdy nie został ukąszony.


Oglądany: 90298x | Komentarzy: 20 | Okejek: 261 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało