Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Techno poradnik dla DJ'a

35 520  
6   17  
Wejdź do Monster GaleriiJesteś początkującym DJ'em?? Nie wiesz co masz krzyczeć do mikrofonu na dyskotekach?? Tutaj kilka przykładów:

Sprawa najważniejsza: Jeśli okaże się, że jesteś kompletnym beztalenciem, nie potrafisz poderwać tłumu do tańca, ludzie zasypiają na parkiecie i nie wiesz co z tym zrobić, to uratuje cię jedna rzecz - oczywiście mikrofon. Zasada jest prosta - rycz ile można: "JAZDA", "ORGAZM", "WIXA", "DAJEMY" itp. Jak to działa?? Otóż, to działa na każdego naćpanego ludka który "jedzie" na dropsie, czy to mu się podoba czy nie. Oczywiście znaczenie ma tez barwa głosu DJ'a i sposób krzyczenia. Ale ogólnie przed efektami krzyczenia do mica nie ucieknie żaden jazdowicz (chyba wiecie co się dzieje w głowie od tego wycia?).

I pamiętaj przyszły DJ'u: Każdy kiepski DJ krzyczy do mikrofonu... nie masz talentu?? Krzycz także... bierz przyklad od DJ'a Kriss'a z Manieczek - on zaczął tą rewolucję!! Za to wszyscy go kochamy. Najlepsze jest to, że zachód jeszcze nie załapał fazy od nas i tam nie krzyczą do mica, no ale im można wybaczyć, w końcu są zdecydowanie bardziej cywilizowani...

A oto wyjaśnienie zastosowań poszczególnych okrzyków:

 • "JAZDA" - to chyba zna każdy porządny DJ, ale można to jeszcze upiększyć krzycząc "JA JA JAZDA", wtedy to bardziej nakręca ludzi.

 • "WIXA" - podobnie jak z jazdą, idealne słowo na kulminacyjne momenty.

 • "ORGAZMMMM" - to polecam krzyczeć w ekstremalnych sytuacjach kiedy już naprawdę jest "jazda na maxa"

 • "JADĄ ŚWIRY JADĄ" - krzycz jeśli jesteś pewny gdzie jadą.

 • "ARIVA, ARIVA (tutaj nazwa dyskoteki) SIĘ KIWA" - jak to powiesz do mica, to ludzie oszaleją.

 • "KU**A JEDZIEMY, NO CO JEST Z WAMI?" - w przypadku kiedy ludzie wykazują małą aktywność ruchową - nie ma sensu starać się i szukać dobrych kawałków do grania, wystarczy trochę na nich pokrzyczeć, bydło i tak zawsze słucha, bo ty tu jesteś panem.

 • "GDZIE SĄ GWIZDKI?" - jeśli podczas imprezy stwierdzisz, że nie słychać tego ważnego elementu dobrej jazdy, to wypowiedz do mikrofonu te słowa, powinno podziałać - jeśli nie działa, wyciągnij gwizdek i sam gwiżdż.

 • bardzo ważnym elementem wiejskich dyskotek są pozdrowienia, dlatego najlepiej pozdrawiać na lewo i prawo, a pozdrowienia w stylu "DLA WSZYSTKICH MAJĄCYCH JAZDĘ OD xxx KTÓRY PRZYJECHAŁ DO NAS KOLEJKĄ WĄSKOTOROWĄ SPECJALNIE Z BERLINA" zrobią wrażenie na nie jednym i z pewnością podbudują klimat - jednym słowem, będzie jazda...

 • "WSZYSCY RĘCE DO GÓRY" - w normalnych okolicznościach, kiedy DJ dobrze gra, ludzie sami podnoszą ręce, ale jeśli jesteś kiepskim DJ'em, a chcesz osiągnąć taki efekt - nic prostszego, krzyknij te magiczne słowa do mikrofonu, a ludzie na pewno posłuchają.


  by WALDEK99


 • Oglądany: 35520x | Komentarzy: 17 | Okejek: 6 osób

  Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

  Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
  Najpotworniejsze ostatnio
  Najnowsze artykuły

  07.10

  06.10

  Starsze historie

  Jak to drzewiej bywało