Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Zdjęcia duchów, których pewnie jeszcze nie widzieliście

299 570  
623   56  
Rodzinne archiwa zdjęć pełne są nudnych i mniej lub bardziej udanych kadrów. Jednak czasem uda się uchwycić coś, czego ani autor zdjęcia, ani najwięksi sceptycy nie potrafią wytłumaczyć.

#1. Para młoda i tajemnicza postać

Kliknij i zobacz więcej!
Zdjęcie wykonano w 1942 roku prostym aparatem Jasper, w stanie Alabama. Przedstawia parę młodą, która tego dnia wzięła ślub i... dziwną postać po lewej stronie dziewczyny. Czyżby fotograf zrobił dowcip swoim znajomym i "dorobił" ducha?

#2. Dodatkowy towarzysz

Kliknij i zobacz więcej!

Grupa znajomych postanowiła spędzić miło czas przy ognisku. Po wywołaniu zdjęcia zauważyli, że zza pleców jednego z mężczyzn wystaje postać małego chłopca. Jak zapewniają, na spotkaniu nie było nikogo oprócz nich, a zwłaszcza dziecka.

#3. Trzech zielonych

Kliknij i zobacz więcej!

Zdjęcie wykonano podczas przejażdżki samochodem po Texasie. Przez szybę można dostrzec trzy dziwne postacie w czarnych ubraniach i... jakby zielonych głowach. Kosmici?

#4. Chłopiec w oknie

Kliknij i zobacz więcej!

W otwartym oknie hotelu widać półprzezroczystą postać chłopca. Jest ledwie dostrzegalny, mimo że stojący mniej więcej w tej samej odległości od obiektywu ludzie są utrwaleni na zdjęciu wyraźnie. Tego dnia w całym hotelu zameldowany był tylko jeden mężczyzna, który przyjechał na konferencję.

#5. Słitfocia z duchem

Kliknij i zobacz więcej!

Zdjęcie wykonano w łazience hotelu Weslaco, w stanie Texas. Jeśli się przyjrzeć, oprócz dwóch dziewczyn można dostrzec także dziewczynkę z koszykiem w prawej ręce. Starodawne ubranie dziecka może tłumaczyć fakt, że hotel przyjmował gości już od 1928 r.

#6. Latająca głowa

Kliknij i zobacz więcej!

Fotografię wykonano w 2010 roku w pobliżu kościoła, w którym modlił się George Washington. Wokół świątyni znajduje się mały cmentarz z końca XVIII wieku. Spoczywają w nim między innymi jeńcy wojenni zmarli w obozie. Obok przyjaciela fotografa widać... latającą czerwoną głowę.

#7. Upiór czy długi czas naświetlania?

Kliknij i zobacz więcej!

Dziewczyna widoczna na zdjęciu pracowała jako opiekunka pewnej starszej pani i mieszkała z nią w jednym domu. Jak sama twierdzi, z nudów bawiła się aparatem, robiąc sobie zdjęcia. Zapewne nikogo nie dziwi jej przerażenie, gdy na podglądzie wykonanej fotografii zobaczyła to coś.

#8. Na ryby z duchem

Kliknij i zobacz więcej!

Żona sfotografowała swojego męża podczas łowienia ryb w jednym z jezior Wisconsin. Podobno wokół nie ma żadnych domów i nie było wtedy z nimi nikogo. Skąd więc wzięła się ta dziewczynka?

#9. Gospodarz grobowca

Kliknij i zobacz więcej!

Fotografię wykonano na cmentarzu i przedstawia ona zamknięte wejście do grobowca. Zza kratek można dostrzec coś, co przypomina twarz mężczyzny. Autor zdjęcia zapewnia, że nie mogło to być odbicie, gdyż szyby w drzwiach były wybite.

#10. Ghost rider

Kliknij i zobacz więcej!

To jedna z nielicznych sytuacji, kiedy fotograf miał widzieć zjawę na własne oczy i celowo ją sfotografować. Zdjęcie wykonano w podziemiach domu starców "Kith Heaven" w mieście Flint (Michigan). Jeśli się przyjrzycie, zobaczycie dwie zjawy. Jedna, kobiety, siedzi na wózku, a druga, mężczyzny w białej koszuli, popycha wózek po korytarzu.

#11. Dżentelmen w kapeluszu

Kliknij i zobacz więcej!

"Przeglądałem swoje zdjęcia i nagle na końcu korytarza dostrzegłem cień mężczyzny w kapeluszu".

#12. Współlokator

Kliknij i zobacz więcej!

"Mieszkam w Ravennie, w stanie Ohio. W maju 2007 roku mój syn zrobił zdjęcie naszego domu. Byliśmy w szoku, gdy w oknie zobaczyliśmy nieznanego nam chłopca. Kiedy kupowaliśmy ten dom, ostrzegano nas, że widziano tutaj wcześniej duchy. W momencie robienia zdjęcia w środku byłam tylko ja. Mąż leżał wtedy w szpitalu - był świeżo po operacji usunięcia nowotworu".
18

Oglądany: 299570x | Komentarzy: 56 | Okejek: 623 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało