Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zdjęcia duchów, których pewnie jeszcze nie widzieliście

298 029  
623   56  
Rodzinne archiwa zdjęć pełne są nudnych i mniej lub bardziej udanych kadrów. Jednak czasem uda się uchwycić coś, czego ani autor zdjęcia, ani najwięksi sceptycy nie potrafią wytłumaczyć.

#1. Para młoda i tajemnicza postać

Kliknij i zobacz więcej!
Zdjęcie wykonano w 1942 roku prostym aparatem Jasper, w stanie Alabama. Przedstawia parę młodą, która tego dnia wzięła ślub i... dziwną postać po lewej stronie dziewczyny. Czyżby fotograf zrobił dowcip swoim znajomym i "dorobił" ducha?

#2. Dodatkowy towarzysz

Kliknij i zobacz więcej!

Grupa znajomych postanowiła spędzić miło czas przy ognisku. Po wywołaniu zdjęcia zauważyli, że zza pleców jednego z mężczyzn wystaje postać małego chłopca. Jak zapewniają, na spotkaniu nie było nikogo oprócz nich, a zwłaszcza dziecka.

#3. Trzech zielonych

Kliknij i zobacz więcej!

Zdjęcie wykonano podczas przejażdżki samochodem po Texasie. Przez szybę można dostrzec trzy dziwne postacie w czarnych ubraniach i... jakby zielonych głowach. Kosmici?

#4. Chłopiec w oknie

Kliknij i zobacz więcej!

W otwartym oknie hotelu widać półprzezroczystą postać chłopca. Jest ledwie dostrzegalny, mimo że stojący mniej więcej w tej samej odległości od obiektywu ludzie są utrwaleni na zdjęciu wyraźnie. Tego dnia w całym hotelu zameldowany był tylko jeden mężczyzna, który przyjechał na konferencję.

#5. Słitfocia z duchem

Kliknij i zobacz więcej!

Zdjęcie wykonano w łazience hotelu Weslaco, w stanie Texas. Jeśli się przyjrzeć, oprócz dwóch dziewczyn można dostrzec także dziewczynkę z koszykiem w prawej ręce. Starodawne ubranie dziecka może tłumaczyć fakt, że hotel przyjmował gości już od 1928 r.

#6. Latająca głowa

Kliknij i zobacz więcej!

Fotografię wykonano w 2010 roku w pobliżu kościoła, w którym modlił się George Washington. Wokół świątyni znajduje się mały cmentarz z końca XVIII wieku. Spoczywają w nim między innymi jeńcy wojenni zmarli w obozie. Obok przyjaciela fotografa widać... latającą czerwoną głowę.

#7. Upiór czy długi czas naświetlania?

Kliknij i zobacz więcej!

Dziewczyna widoczna na zdjęciu pracowała jako opiekunka pewnej starszej pani i mieszkała z nią w jednym domu. Jak sama twierdzi, z nudów bawiła się aparatem, robiąc sobie zdjęcia. Zapewne nikogo nie dziwi jej przerażenie, gdy na podglądzie wykonanej fotografii zobaczyła to coś.

#8. Na ryby z duchem

Kliknij i zobacz więcej!

Żona sfotografowała swojego męża podczas łowienia ryb w jednym z jezior Wisconsin. Podobno wokół nie ma żadnych domów i nie było wtedy z nimi nikogo. Skąd więc wzięła się ta dziewczynka?

#9. Gospodarz grobowca

Kliknij i zobacz więcej!

Fotografię wykonano na cmentarzu i przedstawia ona zamknięte wejście do grobowca. Zza kratek można dostrzec coś, co przypomina twarz mężczyzny. Autor zdjęcia zapewnia, że nie mogło to być odbicie, gdyż szyby w drzwiach były wybite.

#10. Ghost rider

Kliknij i zobacz więcej!

To jedna z nielicznych sytuacji, kiedy fotograf miał widzieć zjawę na własne oczy i celowo ją sfotografować. Zdjęcie wykonano w podziemiach domu starców "Kith Heaven" w mieście Flint (Michigan). Jeśli się przyjrzycie, zobaczycie dwie zjawy. Jedna, kobiety, siedzi na wózku, a druga, mężczyzny w białej koszuli, popycha wózek po korytarzu.

#11. Dżentelmen w kapeluszu

Kliknij i zobacz więcej!

"Przeglądałem swoje zdjęcia i nagle na końcu korytarza dostrzegłem cień mężczyzny w kapeluszu".

#12. Współlokator

Kliknij i zobacz więcej!

"Mieszkam w Ravennie, w stanie Ohio. W maju 2007 roku mój syn zrobił zdjęcie naszego domu. Byliśmy w szoku, gdy w oknie zobaczyliśmy nieznanego nam chłopca. Kiedy kupowaliśmy ten dom, ostrzegano nas, że widziano tutaj wcześniej duchy. W momencie robienia zdjęcia w środku byłam tylko ja. Mąż leżał wtedy w szpitalu - był świeżo po operacji usunięcia nowotworu".
18

Oglądany: 298029x | Komentarzy: 56 | Okejek: 623 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.10

20.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało